شما اینجا هستید: وی جی مگ > Top Ten > تاپ 10 قسمت 13 – بهترین‌های Telltale Games
Top Ten

تاپ 10 قسمت 13 – بهترین‌های Telltale Games


ماه گذشته بود اخبار تعطیلی استودیوی معروف Telltale Games منتشر شد. اخراج ناگهانی بیشتر اعضای این استودیو شوک بزرگی به دنیای بازی های ویدئویی منتقل کرد و خبر تعطیلی این شرکت به سرعت روی نت منتشر شد. بعد از این اتفاقات هم جریانهای شکایت و اعتراض به این استودیو تا مدتها دنبال می شد و هنوز هم بسیاری از بازی سازان و کارمندان سابق، پیگیر مطالبات خود از این استودیو هستند. به همین منظور نگاهی داشتین به بهترین بازی های ای استودیو.( Telltale Games Best Games )

احتمالا نام استودیوی Telltale Games را شنیده اید و حداقل یکی از بازی های این استودیو را بازی کرده اید. این استودیو در سال 2004 پایه گذاری شد و اولین بازی آنها بازی Telltale Texas Hold’em بود. یک بازی کارتی که صد البته این بازی محبوبیتی برای این استودیو نداشت و سالها طول کشید تا این استودیو بر سر زبانها بیافتد. با اینکه بازی های Tales of Monkey Island یا Sam & Max Save the World نیز ساخته این استودیو و معروف بودند ولی این کمپانی برای جهانی شدن باید تا سال 2012 و عرضه The Walking Dead منتشر می ماند. بعد از عرضه این بازی بازی که اسم این استودیو کاملا به عنوان یک استودیوی شناخته شده و معتبر بین گیمرها و دنیای بازی مطرح شد.

حال با بسته شدن Telltale Games و نامشخص بودن آینده برخی از آی پی های در حال ساخت این استودیو تصمیم گرفتیم Top Ten این هفته را به این استودیو و بهترین بازی های آن اختصاص دهیم. همراه وی جی مگ باشید با 10 بازی برتر استودیوی Telltale Games.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

تاپ 10 قسمت 13 – بهترین‌های Telltale Games
5 (100%) 6 votes

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات