تریلر

تریلری از گیم‌پلی بازی Resident Evil Ultimate HD Edition روی PC

تریلری از گیم‌پلی بازی Resident Evil Ultimate HD Edition روی PC 4

بازی Resident Evil Ultimate HD Edition تا چند روز دیگر عرضه می شود. تغییر آنچنانی در ظاهر دیده نمی شود و باید منتظر عرضه بازی بود تا ببینیم این بازی چگونه فروش خواهد کرد. تریلری از گیم پلی این بازی را می توانید مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”22195″]

تریلری از گیم‌پلی بازی Resident Evil Ultimate HD Edition روی PC 5
148MB
تریلری از گیم‌پلی بازی Resident Evil Ultimate HD Edition روی PC 6
66MB

 

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

7 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • تا حالا تو عمرم بازی نتونستم ببینم که بتونه مثل این کسی رو پای بازی میخکوب کنه رزیدنت اویل 2و3و4 از بهترین بازی های عمرم هستند ولی حیف که به 6 گند زدن ولی اینو هم بدونید که رزیدنت اویل 4 بهترین بازی سال 2004 شد

  • بازی تقریبن 4 گیگ ی رو کردن 10 گیگ ولی کیفیت بازی با اندکی تغیرات همونه

  • این کمپانی Capcom هم مشکل روانی داره یه جورایی. همون موقع هم یک Patch داد که کیفیت رو بهتر می کرد. به جای این چیزه مزخرف میومد Resident Evil 3 و 2 رو بازسازی می کرد که کل دنیا هلاکش هستند و هزار بار این درخواست رو از کمپانی کردند!

    • RE2 و 3 رو ریمیک کنه؟ که بازم با یه فاجعه مثل اویل 6 طرف باشیم؟! به نظرم دست به اون نسخه ها نزنه خیلی بهتره! چون نه تنها بهترش نخواهد کرد بلکه هرچی خاطره ی خوش از اون نسخه ها داشتیم رو نابود میکنه… اون ریمیک نسخه ی اول هم چون زیر نظر میکامی بود خوب کار شد اما حالا که میکامی رفته، اگه کپکام بخواد نسخه های 2 و 3 رو دوباره سازی کنه، شک نکن که نابودشون خواهد کرد… با اون چیزی که من از نسخه ی 6 دیدم، احتمالا باید منتظر حرکات کونگ فو توی نسخه های 3 و 2 باشیم!!!!

  • فقط تکسچرهاش بعضی جاها خیلی خوب شدن که اونم در حالت زوم یا با رزولوشن 2560×1440 میشه فهمید فرقش رو 😕

  • والله بنده هم عرض کرده بودم که اصلا بسکه تغییرات ناچیزه اصلا به حساب نمیان! واقعا انتظار خیلی بیش از اینارو داشتم توی ساختار گرافیکی این بازی . میتونستن این قسمتشو خیلی بهتر کار کنن روش چون واقعا موقعی که اومد خیلی تحولی توی سری رزیدنت ایجاد کرد و جالب بود.