تریلر

تریلر معرفی Call of Duty: Black Ops Cold War


چند روز پیش بود که تریلر معرفی Call of Duty: Black Ops Cold War با پخش یک آنونس معرفی شد و حالا تریلر رسمی این بازی منتشر شده است.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است سیزدهم نوامبر منتشر شود. سوم آبانماه روزیست که این بازی را می توانیم تجربه کنیم.

به نظر میرسد بخش داستانی این نسخه با توجه به پیچیدگی های جنگ سرد و اتفاقات بین شوروی و آمریکا یکی از بهترینها در سالهای اخیر باشد. البته اگر نویسندگان از پتانسیل جنگ سرد استفاده کرده باشند.

لازم به ذکر است که داستان بازی در ادامه مستقیم نسخه اول Black Ops است.

همچنین نهم سپتامبر بخش مولتی پلیر به صورت بتا در دسترس قرار خواهد گرفت. تکته جالب توجه در این تریلر وجود صحنه هایی از اتفاقات دنیای کمونیسم و چین است که در کشور چین پخش این تریلر ممنوع شده است.

در نماشا ببینید

دانلود 1080

دانلود 720

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • به نظرتون یه سری اتچمنت ها و گجتهایی که توی سری بلک اوپس هست غیر واقعی نیست؟مثلن یه سری اتچمنت های اسلحه یا خود اسلحه دقیقا هموناییه که توی سری مادرن وارفر هست در صورتی که داستان بلک اوپس برمیگرده به دهه ۶۰ میلادی.یعنی ۶۰ سال پیش.یعنی ۶۰ سال پیش همچین تکنولوژی هایی داشتن؟
  یا اونا الکین یا ما خیلی عقبیم

  • البته داستان تو سال ۱۹۶۸ه. نمیدونم والا. شاید برای جذابیت بازی اینجوری طراحی شده. البته که شایدم داشتن همچین سلاح هایی اون موقع. شاید از منظر ظاهری اینجوری باشه. مثلا M16 از سال ۱۹۶۴ تا حالا تولید میشه و استفاده میشه. و شکلش هم کاملا شبیه اسلحه های امروزیه. با کمی تغییرات که به نظر نمیرسه تو بازی مشخص باشه:

   • ۱۰۰ درصد بخاطر جذابیته
    m16 رو میدونستم.توی فیلم فارست گامپ توی بخش جنگ ویتنام، اسلحه اصلی آمریکایی ها m16 و m4 بود.(ممنون بخاطر عکسی که گذاشتین)
    ولی مثلا اون رباته که از راه دور کنترل میشد یا مثلا این آپتیک های لیزری دیگه واقعن اون زمان نبوده!
    ولی جذابیت رو همونطور که گفتین میبره بالا
    (آقا نقد microsoft flight simulator رو کی میرید؟؟؟؟؟؟!!!!!!!)

     • لامصب ساعتی ۸۰۰ مگ میخوره.بخوای کلا حساب کنی کل حجم بازی میشه ۲۰۰۰۰ تا بلو ری.ایران هم که اینترنتش حجمی حساب میشه.منم خواستم اقدام کنم ولی نه سیستمم میخورد نه اینترنت کفاف میداد.