تریلر

گیم پلی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey و تاکید بر چگونگی روند تکامل


شاید یکی از بحث برانگیزترین نظریه های تکامل انسان نظریه داروین باشد. نظریه ای که بحث و بررسی آن هیچ وقت از تب و تاب نمی افتد و هنوز هم در محافل علمی این نظریه در حال تکمیل شدن و یا رد شدن است. بازی Ancestors: The Humankind Odyssey بر اساس این نظریه ساخته شده و روند تکامل انسان را از میمون به انسان فعلی نمایش می دهد. با مشاهده گیم پلی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey و تاکید بر چگونگی روند تکامل، این موضوع را بیشتر و بهتر درک خواهید کرد.

وی جی مگ: در بازی Ancestors: The Humankind Odyssey  تاکیدی بر نحوه روند تکاملی انسان وجود دارد و به گفته کارگردان این بازی Patrice Désilets که بازی های Prince of Persia و Assassin’s Creed را در کارنامه خود دارد، این شما هستید که نحوه تکامل خودتان در بازی را تعیین میکنید. در تریلر پیش رو که گوشه هایی از روند و گیم پلی بازی را نشان میدهد، کارگردان بازی Patrice Désilets در مورد آن توضیح می دهد و نحوه شکل گرفتن و روند رشد را در بازی مشخص میکند. به نظر می رسد که هر گیمر در این بازی تجربه ای منحصر به فرد برای تکامل را خواهد داشت و نحوه تکامل هر گیمر داستان بازی را بازگو میکند که با دیگران متفاوت است.

در این ویدئو پاتریک دسیله توصیح میدهد که گیمر هست که تصمیم میگیرد در موارد مختلف بازی چه کاری انجام دهد و این تصمیم و انتخاب باعث شکل گرفتن و تکامل سیستم عصبی و تکامل نهایی در بازی می شود. از این رو ممکن است شما در صحنه ای گرازی را بکشید و یا تصمیم بگیرید کاری با آن نداشته باشید و این در روند تکاملی شما و داستان بازی تاثیرگذار است. همچنین در بازی میتوانید نسلهای مختلفی را تجربه کنید. یعنی میتوانید شخصیتهای خود را به سالها بعد منتقل کنید تا ببینید مثلا اجداد شما در بازی چگونه رفتار میکنند و چه تکاملی روی آنها صورت گرفته.

به نظر می رسد این بازی فاز جدیدی از نظریه داروین را ارائه دهد و با این حساب با یک بازی جالب روبرو خواهیم بود. این بازی تا 10 روز دیگر برای PC منتشر می شود و در ماه دسامبر یعنی 4 ماه دیگر برای PS4‌ و XBOX One در دسترس خواهد بود.

اگر به نظریه داروین علاقه دارید این بازی را از دست ندهید. در این بازی بسیاری از سوالات د رمورد نظریه داروین جواب داده خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا این بازی فارق از دنیای گیم میتواند تاثیراتی داشته باشد؟

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

7 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

چهار × 2 =