تریلر

تماشا کنید: تریلر اولین بسته قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Odyssey

وی جی مگ: شرکت Ubisoft اولین بسته قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Odyssey تحت عنوان Legacy of the First Blade را معرفی کرد که قرار است در تاریخ 4 دسامبر 2018 (13 آذر) عرضه شود.

به گزارش وی جی مگ، این بسته الحاقی به صورت اپیزودیک عرضه خواهد شد و به جای آن که تمامی محتویات آن به یک باره انتشار یابد به سه قسمت تبدیل شده و از پاییز تا بهار 2019 در هر شش هفته یک اپیزود از آن در دسترس قرار می‌گیرد. پس از تکمیل انتشار اولین بسته قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Odyssey نوبت به دومین بسته آن با نام The Fate of Atlantis با اپیزودهای جدیدش خواهد رسید.

اولین اپیزود از بسته Legacy of the First Blade با عنوان Hunted نامیده می‌شود. دومین و سومین اپیزودها نیز به ترتیب با نام Shadow Heritage و Bloodline خوانده می‌شوند. این بسته روی شخصیت Darius در بازه زمانی 464 الی 431 BCE تمرکز می‌کند. اولین کسی که از Wrist Blade استفاده کرد و قربانی او هم اولین خشایار شاه از ایران بود.

علاه‌بر محتویات بسته‌های الحاقی، افرادی که سیزن‌پس بازی را خریداری کردند به صورت روزانه به Oikos of the Olympains که یک فروشنده ویژه آیتم‌های Epic و Legendary است دسترسی پیدا می‌کنند. در دسترس قرار گرفتن مزدوران و کشتی‌ها به صورت هفتگی و هم‌چنین عرضه ریمستر بازی Assassin’s Creed 3 در سال آینده از دیگر محتویات سیزن‌پس است.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

3 × پنج =

  • چه عجیب.
   اصلا بعید نیست اساسین بعدی تو ایران باشه. یکی از دوستان به نکته جالبی اشاره کرد. گفت این چند ساله هر چی اساسین اومده دی ال سی براش دادن بیرون دقیقا محل قسمت بعدی بوده.
   شاید قسمت بعدی تو ایران باشه.
   شاید