تریلر

تماشا کنید: تریلر بخش چند نفره بازی Call of Duty: Black Ops 4

وی جی مگ: زمان زیادی تا انتشار قسمت جدید Call of Duty باقی نمانده و استودیو Treyarch شروع به انتشار تریلرهای جدیدی از بازی خود کرده تا گیمرها را برای تجربه بخش چند نفره بازی Call of Duty: Black Ops 4 آماده کند. بازی که اینبار برخلاف نسخه‌های گذشته خبری از قسمت داستانی در آن نیست.

به گزارش وی جی مگ، در این تریلر جدید که البته بخش‌ جدیدی از گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد شاهد حضور دن بانتینگ رئیس استودیو Treyarch هستیم که درباره قابلیت‌ها و قسمت‌های جدید بخش چند نفره بازی Call of Duty: Black Ops 4 صحبت می‌کند. طبق اطلاعات به دست آمده در کنار حالت کلاسیک چند نفره همزمان با عرضه این بازی شاهد معرفی دو قسمت Hiest و Control هستیم که برای اولین‌بار به Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شده‌اند.

هر دوی این بخش‌ها در تست بتا بازی نیز قابل دسترسی بودند. در نهایت باید توضیح دهیم که بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ 12 اکتبر به صورت همزمان برای PS4، PC و Xbox One در دسترس قرار می‌گیرد. اثری که اینبار داستان را رها کرده و گیمرها را تشویق می‌کند که انواع مختلف بخش چند نفره بازی Call of Duty: Black Ops 4 را تجربه کنند.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان