شما اینجا هستید: وی جی مگ > تریلر > تماشا کنید: نمایش Dark Force در بازی Darksiders 3
تریلر

تماشا کنید: نمایش Dark Force در بازی Darksiders 3

وی جی مگ: جدیدترین تریلر گیم‌پلی منتشر شده قدرت Dark Force در بازی Darksiders 3 را به نمایش می‌گذارد. قابلیتی که شخصیت اصلی بازی نام‌برده یعنی Fury از آن استفاده می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، این تریلر جدید Force Fury نامیده شده و این شخصیت را در حال درگیری با تعدادی از دشمنان بازی به نمایش می‌گذارد. شخصیت اصلی بازی علاوه‌بر شلاق مطمئن خود از نوعی چکش و هم‌چنین قابلیت Dark Force برای مبارزات خود استفاده می‌کند که نشان می‌دهد سومین Horseman تا چه اندازه از قابلیت‌های مختلف برخوردار است.

عنوان Darksiders 3 یک بازی اکشن ماجراجویی بوده که توسط Gunfire Games توسعه یافته و نشر آن نیز برعهده THQ Nordic خواهد بود. در این اثر بازی باز هم به محیط زمین آخرزمانی باز می‌گردد. پلیر در نقش Fury قرار می‌گیرد و باید هفت گناه کبیره و کشنده را از بین ببرد. در ماموریتی که بسیاری تاکنون شکست خوردند Fury باید موفق شود تا بتواند تعادل را به قدرت‌هایی که زمین را به ویرانی کشاندند باز گرداند. بازی Darksiders 3 در تاریخ 27 نوامبر 2018 (6 آذر 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات