تریلر

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Destiny 2 Forsaken

وی جی مگ: بالاخر تریلر زمان عرضه بازی Destiny 2 Forsaken نیز منتشر شد که همراه با Patch 2.2.0 است. در این تریلر شاهد Uldren   هستیم که Cayde-6 را می‌کشد. Petra Venji نیز در حال مبارزه با تعداد زیادی عنکبوت است. Vanguard به خاطر از دست دادن دوستش سوگواری می‌کند. Guardian نیز بعد از مدت طولانی صحبت می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، در بازی Destiny 2 Forsaken پلیرها به دو منطقه جدید سفر می‌کنند. ساحل Tangled و The Dreaming City. قبلا به عنوان شکارچی فراری‌ها خدمت می‌کردید و حالا در این بسته قابل‌دانلود، فضای بازی مانند به اتمام رسیدن آن است که چالش‌هایی با سطح بالا دارد.

یک حالت جدید در PvPvE با نام Gambit در بازی وجود دارد که فقط برای مدت محدودی در دسترس خواهد بود. این مود به این صورت است که باید با پلیرهای دیگر مبارزه کنید و در همین حال با بیگانه‌ها نیز درگیر خواهید شد. تیمی که امتیاز بیشتری داشته باشد، با بیگانه‌های سرسخت‌تری رو به رو می‌شود.

بسته قابل دانلود بازی Destiny 2 Forsaken در تاریخ 4 سپتامبر توسط Activision برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد. مود Gambit نیز در تاریخ 1 سپتامبر برای همه پلیرها به صورت آزمایشی و به مدت 24 در دسترس خواهعد بود.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده