تریلر

تماشا کنید: آخرین تریلر Devil May Cry 5

وی جی مگ: آسمان در حال سقوط بوده و شیاطین در حال غلبه هستند. در این میان نیز دنیایی که تاکنون می‌شناختیم به جهنم تبدیل خواهد شد. با آخرین تریلر Devil May Cry 5 همراه باشید.

به گزارش وی جی مگ، پس از ساخت و عرضه Devil May Cry 4 در سال 2008، این اولین نسخه دنباله از این مجموعه است که قرار است تا حدود یک هفته دیگر در دسترس قرار بگیرد. لازم به ذکر است در سال 2013 یک نسخه ریبوت شده از این سری تحت عنوان DmC: Devil May Cry توسط استودیو Ninja Theory و با کمک شرکت کپکام ساخته شد.

اکنون باری دیگر نوبت آن رسیده تا شخصیت‌های قهرمان این مجموعه یعنی Dante و Nero دور جمع شوند تا از یک تهاجم شیطانی در Red Grave City جلوگیری کنند. در این میان شخصیت تازه وارد V نیز ظاهر شده که براساس نمایش‌های بازی به نظر می‌رسد قصد کمک به قهرمان‌های اصلی مجموعه را دارد. با این حال نمی‌توان چندان هم از این مورد مطمئن بود. Devil May Cry 5 تمامی ویژگی‌های مثبت عناوین قبلی این مجموعه را حفظ کرده و در عین حال سعی کرده تا آن‌ها را بهبود ببخشد.

آخرین تریلر Devil May Cry 5 را می‌توانید از وی جی مگ مشاهده نمایید. این اثر در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید