تریلر

تماشا کنید: ویدئو ابتدایی بازی Fallout 76

وی جی مگ: یکی از بخش‌های نمادین مجموعه Fallout بخش به یاد ماندنی سینمایی بازی است. جنگ، جنگی که هیچ وقت تمام نمی‌شود. هر قسمت از این بازی در مورد دنیای آخرالزمانی است که بازی Fallout 76 نیز مربوط به همین دنیا است.

به گزارش وی جی مگ، با اینکه بازی Fallout 76 به صورت آنلاین است اما هنوز به ریشه‌های خود پایبند است و شامل بخش داستانی است. به گفته Bethesda پلیر‌ها می‌توانند این بازی را به صورت تک نفره یا با دوستان خود انجام دهند.. با اینکه این بازی به صورت آنلاین است اما مکانیک‌های قبلی خود را دارد و چیز‌های جدیدی به بازی اضافه شده است.

یکی از بخش‌ها جالب بازی، دسترسی به بمب اتمی است که برای به دست آوردن کد‌های آن باید ماموریت‌های اصلی بازی را انجام دهید. علت این‌کار این است تا به دست آوردن این کدها دشوار باشد و پلیر‌هایی که این کدها را می‌خواهند برای بازی کردن ماموریت‌های اصلی تشویق شوند. تریلری که منتشر شده، سینمایی است و تریلر‌هایی مانند این را در قسمت‌های قبلی دیده بودیم. به هر حال دیدن این تریلر خالی از لطف نیست.

بازی Fallout 76 در تاریخ 14 نوامبر برای پلتفرم‌های PC، PS4 وXbox one منتشر خواهد شد و اگر بازی را پیش‌خرید کرده باشید می‌توانید به نسخه بتای بازی دسترسی پیدا کنید.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده