تریلر

تماشا کنید: نمایش جزئیاتی جدید از گیم‌پلی بازی Hitman 2

وی جی مگ: اطلاعاتی از بازی‌ Hitman 2 منتشر شده و حالا می‌دانیم که این بازی محیط جنگلی دارد و مانند نسخه قبلی اپیزودیک نخواهد بود. در جدید‌ترین ویدئو بازی Hitman 2، استودیو IO Interactive  به ما نشان می‌دهد که HUD بازی چگونه کار می‌کند. اگر به HUD بازی دقت کنید می‌توانید آسان‌تر کنید.

به گزارش وی جی مگ، یکی از جدید‌ترین ویژگی‌های HUD بازی Hitman 2 قابلیت تعقیب کردن هدف در حالت real-time است و در این مدت به پلیر در مورد تهدید‌های موجود اخطار داده می‌شود.

خط‌های راهنمایی در بازی وجود دارد که نشان می‌دهد دوربین‌های امنیتی چه مقدار از فضا را تحت پوشش دارند.. قابلیت دیگری وجود دارد که نام آن picture-in-picture است و زمانی که یکی از نگهبانان به سمت یکی از اجسادی که شما آن را مخفی کرد‌ه‌اید می‌رود، به شما هشدار می‌دهد. اگر نمی‌خواهید که مشکلی برای شما پیش آید، باید اجساد را مخفی کنید. به نظر می‌رسد که ابزار زیادی برای هشدار دادن و کمک کردن به پلیر فراهم شده است. البته احتمال این وجود دارد که در درجه سختی‌های بالاتر بعضی از این ویژگی‌ها حذف شود. همان‌طور که می‌دانید، مخفی‌کاری در این بازی مهم‌ترین کار است و اگر به این شیوه کار خود را انجام ندهید، بازی برای شما سخت‌تر خواهد شد.

بازی Hitman 2 در تاریخ 13 نوامبر برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one عرضه خواهد شد.


دانلود با کیفیت 1080p