تریلر

تماشا کنید: نمایش محیط‌های جنگلی بازی Hitman 2

وی جی مگ: در نمایشگاه PAX تریلری از بازی Hitman 2 منتشر شد که محیط‌های جدید در این بازی نشان می‌دهد. تیم توسعه دهنده بازی Hitman 2 تصمیم گرفته تا Agent 47 را در دل جنگل‌های Colombia قرار دهد. این منطقه را می‌توان گامی جدید در ایجاد تنوع در این مجموعه دانست. روش‌های جدیدی برای استتار و از بین بردن دشمن‌ها وجود خواهد داشت که تنوع بازی را بیشتر می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، جالب است که می‌بینیم بازی Hitman 2 گزینه‌های بیشتری در اختیار پلیر قرار می‌دهد و با این کار شانس تکراری شدن بازی کمتر می‌شود به ویژه اینکه قرار است در جنگل به مخفی کاری بپردازیم.
اگر با بازی Hitman آشنا نیستید، سبک آن اکشن مخفی کاری با زاویه دوربین سوم شخص است. البته می‌توان بازی را با اکشن همراه کرد ولی کار خودتان سخت‌تر می‌شود.

روش‌های زیادی برای از بین بردن دشمن‌ها بدون ایجاد سر و صدا و جلب توجه وجود دارد که هسته اصلی بازی Hitman است. در این بازی پلیر در نقش Agent 47 است و باید ماموریت‌های خود را به هر روش که دوست دارد انجام دهد. نسخه اول این مجموعه برای اولین بار در سال 2000 منتشر شد. نسخه جدید بازی با نام Hitman 2 در اوایل امسال معرفی شد و مانند نسخه قبلی اپیزودیک نخواهد بود.

بازی Hitman 2 در تاریخ 13 نوامبر سال 2018 برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده