تریلر

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Metro Exodus نمایشگاه Gamescom 2018

وی جی مگ: پیش از شروع رسمی نمایشگاه Gamescom 2018 و رویداد Nvidia GeForce Gaming Celebration دو شرکت 4A Games و Deep Silver نمایشی جدید از تریلر گیم‌پلی بازی Metro Exodus را به اشتراک گذاشتند.

به گزارش وی جی مگ، در ابتدای تریلر شخصیت اصلی بازی یعنی آرتیوم و همراهان او آرام و بدون مشکل دیده می‌شوند. پس از آن و به دنبال تصادف قطاری که آرتیوم در آن حضور دارد با محیط ترسناک و مخوف بازی مواجه می‌شویم و به مانند دو نسخه قبلی، اتمسفر سنگین و تاریک باز هم در جای جای بازی حکمرانی می‌کند. به علاوه در انتهای این تریلر بسته Aurora Edition هم به نمایش گذاشته می‌شود که هفته گذشته رونمایی شد.

در طول نمایش جدید تریلر گیم‌پلی بازی Metro Exodus در Nvidia GeForce Gaming Celebration سازنده آن اعلام کرد Metro Exodus از تکنولوژی‌های جدیدی هم استفاده می‌کند. توسعه‌دهندگان بازی از Ray Tracing ریل‌تایم، هوش مصنوعی و سایه‌پردازی قدرتمندتری استفاده می‌کنند که به لطف جدیدترین تکنولوژی شرکت Nvidia یعنی RTX فراهم شده تا باعث شود Metro Exodus در بهترین کیفیت خود قرار بگیرد. عنوان Metro Exodus هم‌اکنون در حال توسعه و ساخت بوده و برای عرضه در تاریخ 22 فوریه 2019 (3 اسفند 97) روی XBOX ONE، PS4 و PC برنامه‌ریزی شده است.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی