تریلر

تماشا کنید: تریلر و تصاویر جدید بازی Death Stranding

وی جی مگ: در جریان برگزاری نمایشگاه Tokyo Game Show 2018 در ژاپن و در حین پنلی در غرفه PlayStation هیدئو کوجیما از دو شخصیت جدید به همراه تریلر و تصاویر جدید بازی Death Stranding رونمایی کرد.

به گزارش وی جی مگ، وظیفه ایفای نقش اولین شخصیت معرفی شده برعهده Tommie Earl Jenkins خواهد بود و وظیفه صداپیشگی نسخه ژاپنی آن نیز برعهده بازیگر نقش Solid Snake یعنی Akio Otsuka خواهد بود. نام این شخصیت هم‌چنان به عنوان یکی از اسرار بازی بوده اما به عنوان رئیس شخصیت اصلی بازی Death Stranding یعنی سم شناخته می‌شود. دلیل آن که این شخصیت نیز ماسکی بر صورت خود قرار داده نیز بعدا مشخص خواهد شد.

دومین شخصیت جدید نیز به عنوان مردی در نقاب طلایی در یک کات‌سین جدید از بازی معرفی شده و تروی بیکر وظیفه ایفای نقش آن را برعهده دارد. صداپیشگی نسخه ژاپنی این کاراکتر نیز توسط Satoshi Mikami انجام می‌شود. این کات‌سین جدید روی کنسول PS4 در حال اجرا است. از اطلاعات منتشر شده پیرامون این کاراکتر بدین شرح است که این شخصیت ممکن است منفی به نظر برسد اما لزوما این‌گونه نخواهد بود. این شخصیت ممکن است عضو شرکتی باشد که سم نیز برای آن‌ها کار می‌کند. کوجیما نیز اظهار کرد این شخصیت پشت نقاب طلایی خود، نقاب دیگری هم بر صورت زده است.

آرت‌ورک‌های جدیدی نیز از بازی منتشر شده که شخصیت‌های معرفی شده و جدید را به نمایش می‌گذارد و توسط Yoji Shinkawa طراحی شده‌اند. شما را به مشاهده تریلر و تصاویر جدید بازی Death Stranding دعوت می‌کنیم.

فرداد معبودی

فرداد معبودی