تریلر

بازی Shadow Warrior 3 همراه یک تریلر معرفی شد


بازی Shadow Warrior 3 همراه یک تریلر معرفی شد. در این تیرلر شاهد هستیم که نقش اول بازی قابلیتهای جدید پیدا کرده تا دشمنان را از پا در بیاورد.

این بازی ادامه نسخه دوم آن یعنی Shadow Warrior 2 ست که در سال 2016 برای کنسولهای نسل هشتم و البته PC منتشر شده بود. نسخه دوم این بازی با نمره متای 78 بازی نسبتا خوبی بود و سازندگان یعنی Flying Wild Hog گفته اند بازی جدید به مراتب از نسخه قبلی بهتر خواهد بود.

هنوز پلتفرمهای مقصد این بازی مشخص نشده اند و فقز ارائه آن روی PC 100 درصد شده است. با این حال امکان عرضه این بازی روی کنسولهای نسل نهم نیز وجود دارد.

تیزر تریلر معرفی بازی Shadow Warrior 3 را می توانید در ادامه مشاهده کنید. البته فراموش نکنید برای انجام این بازی باید تا تابستان 2021 منتظر باشید.

در نماشا ببینید

دانلود 1080

دانلود 720

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

نوزده − 13 =

 • اسم سایتتون ویجیمگ، اونوقت اسم کانال تلگرامتون ویجیاتو! آخه چه ربطی به هم داره این اسم‌ها آخه؟ اصلا معنیش چیه ویجیاتو؟ کلمه کره‌ایه؟! اونوقت هیچ معرفی‌ای توی سایتتون برای کانالتون نیست. بعد جالبه سایت که اصل کاریه خبرهاش یک دهم کانلتون هم نیست! یه شب تا صبح که می‌خوابی 50 تا خبر به کانالتون اضافه شده (وچقدر البته خوب) ولی سایتتون هفته ای یک بار یه مطلبی توش بیاد یا نیاد!

  • باورم نمیشه که یه نفر باشه که انقدر اشتباه بزنه.
   داداش خیلی داری اشتباه میزنی.خیلیییییییییییییییی

   • نخیر داداش برید کانال تلگرام vigiato تا ببینید من اشتباه نمی‌زنم. یک کانال دقیقاً با آرم سایت شما و حتی مشابه مطالب شما. البته مطالبش خیلی عالیه ولی عجیبه که شما اصلا خبر ندارید!

   • نمیدونم چه اصراری دارید بر تکرار اشتباه. اون چنل برای سایت وی جی آتو هست و ربطی به سایت ما نداره. لوگوشونونم ربطی به ما نداره و متفاوته. سایتشونم کلا هم از ما رنکش بالاتره و هم فعالیتش بیشتره. بهتره که بیشتر دقت کنید. اگر میخواهید وی جی آتو رو تبلیغ کنید اشکالی نداره. تبلیغ کنید. سایت بسیار خوبیه و البته حرفه ای. ولی دقتتون رو بیشتر کنید.

   • من سالهاست که طرفدار سایتتون هستم و حتی قبل از اینکه اسمش ویجی‌مگ باشه من هفته‌ای چند بار به سایتتون سر می‌زدم و طرفدارتون خواهم موند. هیچ تبلیغی هم در کار نیست من تا همین الان که گفتید نمی‌دونستم اونها یک سایت دیگه هستند. معذرت می‌خوام واقعاً نمی‌دونستم. آخه چرا باید هم اسم سایتشون شبیه به شما باشه هم لوگوشون. تنها فرقش اینه که لوگوی اونها قرمزه ولی طراحیش دقیقاً یکیه!

   • اونچنان شبیه نیست.
    اونا یکی از زیر شاخه های سایت digiato هستن. داستانها دارند و افسانه ها.
    زیاد مهم نیست. سایت خوبی هستن و خوب کار میکنن.