تریلر

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Spider-Man با حضور Black Cat

وی جی مگ: تنها چند روز به عرضه Spider-Man محصول استودیو Insomniac Games باقی مانده و نقدهای آن هم بعدازظهر امروز برابر 4 آگوست منتشر خواهد شد. با این حال تیم سازنده وعده کمپین قدرتمندی را داده و بسته الحاقی داستانی پس از انتشار تحت عنوان The City That Never Sleeps خواهد داشت. اولیش بخش بسته الحاقی بازی Spider-Man با حضور Black Cat دنبال می‌شود و The Heist نامیده می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، The Heist روی شخصیت Felicia Hardy یا همان Black Cat تمرکز می‌کند که به شخصیت Spider-Man علاقه‌مند بوده و در نقاط مختلف شهر نیویورک سرنخ‌هایی به جای می‌گذارد تا سر به سر او بگذارد. جزئیات دیگری از بخش داستانی منتشر نشده اما این بسته الحاقی شامل ماموریت‌های جدید، یک جناح جدید برای مبارزه، سه لباس تازه برای آنلاک کردن و محتویاتی بیشتر خواهد بود.

علاوه‌بر The Heist، مجموعه The City That Never Sleeps از دو بخش دیگر تحت عناوین Turf Wars و Silver Lining تشکیل می‌شود که به ترتیب در ماه‌های نوامبر و دسامبر عرضه خواهند شد. بسته The Heist در تاریخ 23 اکتبر 2018 (اول آبان 97) در دسترس قرار می‌گیرد اما پیش از آن باید داستان بازی اصلی را به اتمام رسانده باشید. تریلر جدید بسته الحاقی بازی Spider-Man با حضور Black Cat تحت عنوان The Heist را می‌توانید مشاهده کنید. بازی Spider-Man در تاریخ 7 سپتامبر 2018 (16 شهریور 97) به صورت انحصاری برای کنسول PS4 انتشار می‌یابد.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی