تریلر

تریلر معرفی Suicide Squad: Kill the Justice League

[namasha id=”OAEKfcEO” responsive=”true”]

بعد از چندین هفته سر و صدا بالاخره بازی Rocksteady Games یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League معرفی شد. در این تریلر شاهد خواهیم بود که بدترین و سرورترین موجودات دنیای DC قرار است با Justice League مبارزه کنند و آنها را از بین ببرند.

نکته جالب این بازی تشکیل یک تیم توسط کسانی ست که خودشان به تنهایی می توانند همه چیز را نابود کنند. Harley Quinn، Deadshot، Boomerang و King Shark کسانی هستند که قرار است در یک تیم با همدیگر همکاری کنند.

در این تریلر سوپر من را نیز میبینیم. البته سوپر من شیطانی که قرار است Suicide Squad با او و دیگر موجودات شیطانی مقابله کنند.

Warner Bros ناشر این بازیست و طبق گفته سازندگان، این بازی یک action-adventure shooter است که میتوان آن را به صورت یک نفره و یا حتی Co-Op چهار نفره انجام داد. به گفته کارگردان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نوعی ادامه ای بر فراچایز Batman Arkham است.

Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است برای PS5 و XBOX Series X و البته Windows عرضه شود. تاریخ دقیق عرضه این بازی مشخص نیست ولی تابستان 2022 باید منتظر این بازی بود.

در نماشا ببنید

دانلود 1080

دانلود 720

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

9 + 15 =