تریلر

تماشا کنید: گیم‌پلی تریلر بازی Twin Mirror

وی جی مگ: استودیو Dontnod همزمان با برگزاری Paris Games Week گیم‌پلی تریلر بازی Twin Mirror را منتشر کرد که اولین پازل این اثر را به نمایش در می‌آورد. در جریان این نمایش سم هیز شخصیت اصلی بازی به شهر محل تولد خود یعنی Basswood بر می‌گردد تا در مراسم ختم بهترین دوست خود شرکت کند.

به گزارش وی جی مگ، در جریان گیم‌پلی تریلر بازی Twin Mirror شاهد حضور بعد دوم شخصیت اصلی نیز هستیم که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و رویکردی کاملا متفاوت را نسبت به قهرمان داستان از خود نشان می‌دهد. المانی که به احتمال فراوان مخاطب‌ها را به یاد شخصیت دوم قهرمان اصلی فیلم Fight Club می‌اندازد.

از سویی تمرکز روی یکی از شهر‌های کوچک آمریکا و البته نام بازی یعنی Twin Mirror بدون شک ذهن مخاطب را به سمت مجموعه تلویزیونی Twin Peaks می‌برد که در ساختار مشابه پیرامون یک پرونده قتل دنبال می‌شد.

اولین قسمت از بازی Twin Mirror با نام Lost on Arrival در سال 2019 برای PC، Xbox One و PS4 منتشر می‌شود. این اولین همکاری استودیو Dontnod و کمپانی Bandai Namco نیز به شمار می‌رود. اثری که بعد از Life is Strange و Vampyr دیگر پروژه بزرگ سازندگانش به شمار می‌رود.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان