GamesCom 2018

حضور خبرنگار VGMAG در نمایشگاه Gamescom 2018

خبرنگار VGMAG در نمایشگاه Gamescom 2018

وی جی مگ: بعد از چند ماه برنامه‌ریزی و هماهنگی اکنون افتخار داریم که حضور خبرنگار VGMAG در نمایشگاه Gamescom 2018 را اعلام کرده و این وعده را به شما مخاطب‌های وی جی مگ بدهیم که در جریان برگزاری چند روزه نمایشگاه بازی آلمان از نزدیک این رویداد مهم صنعت بازی را به صورت اختصاصی برای شما پوشش می‌دهیم.

نمایشگاهی که به واسطه برگزاری در اروپا از دید تعداد بازدیدکننده حتی آماری بالاتر از E3 را ثبت کرده و اکثر شرکت‌های بازیساز یا ناشر بازی در آن با آخرین و جدیدترین آثار خود حاضر می‌شوند. شما مخاطب‌های وی جی مگ نه تنها می‌توانید آخرین اخبار و ویدئوهای این رویداد را از اینجا پیگیری کنید بلکه می‌توانید منتظر مصاحبه‌های اختصاصی ما با بازیسازهای مختلف در جریان Gamescom 2018 باشید. باید به این نکته نیز اشاره کرد که حضور خبرنگار VGMAG در نمایشگاه Gamescom 2018 همراه می‌شود با تصاویر و ویدئوهای اختصاصی که در شبکه‌های اجتماعی وی جی مگ منتشر خواهد شد.

برای پیگیری دقیق‌تر پوشش خبری و تصویری خبرنگار VGMAG در نمایشگاه Gamescom 2018 می‌توانید کانال تلگرام ما را با آدرس @vgmagazine و صفحه اینستاگرام با آدرس vgmag.ir را دنبال کنید. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که نمایشگاه Gamescom 2018 کار خود را به صورت رسمی از دیروز شروع کرده و تا شنبه ادامه می‌دهد.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • واقعا باعث افتخاره که یک رسانه مستقل ایرانی تو نمایشگاه معتبر آلمان حضور داره. یاد و خاطره بازی رایانه برامون زنده شد. تصاویر و فیلم های اینستاگرام رو هم دنبال کردم و دیدن حواشی نمایشگاه از قاب دوربین شما واقعا لذت بخش بود.

  • درود بر شما ،
    سپاس و تشکر از زحمات شما بزرگواران در وب سایت وی جی مگ ، خدا قوت !!!!
    مشتاقانه اخبار و مصاحبه های اختصاصی تان رو دنبال می کنیم .
    درصورت امکان از حضور بازیسازان ایرانی هم گزارش تهیه نمایید .