شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار موبایل > کمپانی Blizzard انتظار واکنش منفی به Diablo Immortal را داشته اما نه تا این اندازه !
کمپانی Blizzard انتظار واکنش منفی به Diablo Immortal را داشته اما نه تا این اندازه !
اخبار موبایل

کمپانی Blizzard انتظار واکنش منفی به Diablo Immortal را داشته اما نه تا این اندازه !

وی جی مگ: بعد از سال‌ها انتظار Blizzard قسمت جدید مجموعه بازی Diablo را معرفی کرد. بازی که برخلاف خواسته گیمرها برای موبایل ساخته می‌شود و همین موضوع واکنش‌ها منفی به Diablo Immortal را از سوی مخاطب‌ها به همراه داشته. با این حال کمپانی Blizzard انتظار واکنش منفی به Diablo Immortal را داشته اما نه تا این اندازه.

به گزارش وی جی مگ، جالب است که بعد از معرفی بازی Diablo Immortal در رویداد BlizzCon و اعلام ساخت آن توسط استودیو چینی NetEase Games بسیاری از حاضرین حتی این سوال را مطرح کردند که آیا این کار شما دروغ اول آپریل در زمانی متفاوت است ؟

الن ادهام یکی از موسسان Blizzard و البته تهیه کننده اجرایی استودیو در گفت و گو با کوتاکو اعلام کرده که کمپانی Blizzard انتظار واکنش منفی به Diablo Immortal را داشته اما فکر نمی‌کرده که با این حد از اعتراضات روبرو شود. واکنشی که به گفته مسئولین Blizzard در حد و اندازه کمتری نسبت به معرفی نسخه کنسولی Diablo 3 نیز شکل گرفت.

با این حال به تازگی Blizzard اعلام کرد که Diablo Immortal تنها بازی نیست که توسط آنها در مجموعه بازی Diablo توسعه پیدا می‌کند و آنها مشغول توسعه چند بازی مختلف از این سری موفق و محبوب هستند. احتمالا باید سال آینده منتظر معرفی قسمت اصلی و بعدی این مجموعه باشیم.

کمپانی Blizzard انتظار واکنش منفی به Diablo Immortal را داشته اما نه تا این اندازه !
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات