اخبار موبایل

درآمد 452 میلیون دلاری بازی Fire Emblem Heroes

درآمد 452 میلیون دلاری بازی Fire Emblem Heroes

وی جی مگ: موسسه تحقیقاتی Sesnor Tower امروز اعلام کرد که یکی از بازی‌های نینتندو برای موبایل توانسته عملکرد مالی خوبی را از خود به نمایش درآورد. خبری که نشان‌دهنده درآمد 452 میلیون دلاری بازی Fire Emblem Heroes است. عنوانی که از ابتدای سال 2017 برای تلفن‌های همراه در دسترس قرار گرفته.

به گزارش وی جی مگ، درآمد 452 میلیون دلاری بازی Fire Emblem Heroes عملا چیزی حدود 72 درصد کل بازار نینتندو برای تلفن‌های همراه را پوشش می‌دهد. این در حالی است که مدتی پیش Dragalia Lost نیز از سوی همین کمپانی منتشر شد که هرچند عملکرد خوبی داشته اما نتوانسته آنچنان روی وضعیت Fire Emblem Heroes تاثیر بگذارد.

این نکته نیز خالی از لطف نیست که آمار بازی Pokemon Go شامل درآمد بخش موبایل نینتندو نمی‌شود. این بازی توسط Niantic ساخته شده و به طور کلی وضعیت آن به The Pekomon Company ارتباط دارد. نهایتا باید به این نکته نیز اشاره کرد که این روزها وضعیت برای Super Mario Run و Animal Crossing Pocket Camp خوب نیست و همین مسئله باعث شده درآمد 452 میلیون دلاری بازی Fire Emblem Heroes بخش عمده‌ای از بازار نینتندو را به خود اختصاص دهد.