شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار موبایل > درآمد 300 میلیون دلاری Fortnite روی iOS
درآمد 300 میلیون دلاری Fortnite روی iOS
اخبار موبایل

درآمد 300 میلیون دلاری Fortnite روی iOS

وی جی مگ: ساخته بتل رویال Epic Games به درآمد فوق‌العاده خود روی پلتفرم‌های مختلف ادامه می‌دهد. گزارشات جدید ثبت شده از زمان عرضه نسخه بتا در 15 مارچ یعنی در بازه زمانی 200 روزه از درآمد 300 میلیون دلاری Fortnite روی iOS خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، Sensor Tower در گزارش قبلی خود بیان کرده بود Fortnite در 90 روز ابتدایی پس از عرضه موفق شده 100 میلیون دلار درآمد داشته باشد. با توجه به این که این آمار در زمانی که بازی در نسخه بتا قرار داشته به ثبت رسیده است، انتشار نسخه کامل باعث هجوم پلیرهای بیشتر و در نتیجه درآمد دو برابر در بازه زمانی یکسان شده است. نقطه‌عطف به دست آمده برای Fortnite در مقایسه با دیگر عناوین محبوب در بازه زمانی یکسان بسیار چشمگیر بوده است. در حالی که Fortnite در 90 روز ابتدایی خود نتوانست به میزان درآمد Clash Royale در بازه زمانی یکسان دست پیدا کند اما درآمد 300 میلیون دلاری Fortnite در 200 روز باعث شد تا از درآمد Clash Royale سبقت بگیرد. برای مقایسه Pokemon Go هم‌چنان سریع‌ترین عملکرد را برای رسیدن به درآمد 300 میلیونی داشته و این کار را در بازه زمانی 113 روز به انجام رسانده است.

65 درصد از این درآمد به دست آمده در بازه زمانی 200 روز متعلق به کاربران آمریکایی بوده است. در آمار جهانی کاربران به طور متوسط روزانه 1.5 میلیون دلار روی نسخه iOS بازی Fortnite هزینه کرده و از زمان عرضه فصل ششم در هفته گذشته، هزینه روزانه در بازی به 2.5 میلیون دلار رسیده است. به طور مجموع به واسطه خرید Battle Pass برای فصل جدید بازی روی iOS میزان 20 میلیون دلار درآمد داشته است. در انتها Sensor Tower تخمین می‌زند بازی از مان عرضه نسخه بتا روی Android حدود 60 میلیون دلار درآمد داشته است.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات