اخبار موبایل

بازی موبایل Westworld تعطیل شد

بازی موبایل Westworld تعطیل شد

وی جی مگ: استودیو Behavior Interactive و کمپانی Warner Bros بعد از عرضه بازی موبایل Westworld وارد جنگی حقوقی با Bethesda شدند که نهایتا ماه گذشته به پایان رسید. دعوایی که البته جزئیات زیادی از نتیجه آن در دسترس نیست اما نهایتا باعث تعطیلی بازی Westworld Mobile و حذف این اثر از فروشگاه‌های مختلف شد.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که 15 ژانویه آخرین روزی بوده که بازی موبایل Westworld در دو فروشگاه اپ‌استور و گوگل‌پلی در دسترس قرار داشته و بعد از این تاریخ شاهد حذف شدن آن بوده‌ایم. البته باید به این نکته اشاره کرد که آنهایی که در گذشته این بازی را دانلود کرده‌اند، همچنان می‌توانند به تجربه آن ادامه دهند.

وارنر رسما به این مسئله اشاره داشته که بازی موبایل Westworld به صورت کامل در تاریخ 16 آپریل تعطیل شده و دیگر امکان بازی کردن آن وجود ندارد. هیچ توضیحی درباره اتفاقات اخیر از سوی تولیدکننده و ناشر بازی موبایل Westworld مطرح نشده اما می‌توان مطمئن بود که دلیل اصلی این موضوع شکایت پایان‌یافته Bethesda است.

به احتمال فراوان بخشی از توافق صورت گرفته میان وارنر و Bethesda شامل قطع دسترسی و تعطیلی بازی موبایل Westworldبوده که این اتفاقات در حال حاضر شروع شده و تا آپریل کامل می‌شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • چند ماهی میشه که این شکایت شروع شده
  و فکر کنم هنوز رای نهایی دادگاه مشخص نشده
  اما طبق سابقه ای که از این جور شکایت ها سراغ داریم به احتمال زیاد ، اتهامی علیه وارنر ثابت نمیشه
  و دلیل تسلیم شدن وارنر، مسئله ای است که شما تو پادکست اخیر هم اشاره کردید
  اصولا این طور شکایت ها نیاز به تیم های وکالت و خرج های زیادی داره
  و بازی وست ورلد عملا سودآوری خاصی نداشته و سازنده ها مطمئن شدن ، اگر درگیر روند شکایت بشن باید پول زیادی رو صرف کنن بدون اینکه بازی بتونه این هزینه رو جبران کنه
  برای همین هم به یک مصالحه تن دادن تا بتزدا از شکایتش صرف نظر کنه
  از طرفی قاطعیتی که بتزدا راجع به این مسئله از خودش نشون داده یا به این دلیل است که برای فال اوت شلتر کلی برنامه داره و نمیخواد کسی مزاحمش باشه و یا اینکه گندی که فال اوت ۷۶ زده به قدری وسیعه که میخوان تا جای ممکن با درامدزایی از هرچیزی حتی فال اوت شلتر ضررشون رو جبران کنن