اخبار موبایل

بازی موبایل Westworld تعطیل شد

بازی موبایل Westworld تعطیل شد

: استودیو Behavior Interactive و کمپانی بعد از عرضه بازی موبایل وارد جنگی حقوقی با شدند که نهایتا ماه گذشته به پایان رسید. دعوایی که البته جزئیات زیادی از نتیجه آن در دسترس نیست اما نهایتا باعث تعطیلی بازی و حذف این اثر از فروشگاه‌های مختلف شد.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که 15 ژانویه آخرین روزی بوده که بازی موبایل  در دو فروشگاه اپ‌استور و گوگل‌پلی در دسترس قرار داشته و بعد از این تاریخ شاهد حذف شدن آن بوده‌ایم. البته باید به این نکته اشاره کرد که آنهایی که در گذشته این بازی را دانلود کرده‌اند، همچنان می‌توانند به تجربه آن ادامه دهند.

وارنر رسما به این مسئله اشاره داشته که بازی موبایل  به صورت کامل در تاریخ 16 آپریل تعطیل شده و دیگر امکان بازی کردن آن وجود ندارد. هیچ توضیحی درباره اتفاقات اخیر از سوی تولیدکننده و ناشر بازی موبایل  مطرح نشده اما می‌توان مطمئن بود که دلیل اصلی این موضوع شکایت پایان‌یافته است.

به احتمال فراوان بخشی از توافق صورت گرفته میان وارنر و شامل قطع دسترسی و تعطیلی بازی موبایل Westworldبوده که این اتفاقات در حال حاضر شروع شده و تا آپریل کامل می‌شود.

از به اشتراک بگذارید :))
محمد طالبیان

محمد طالبیان

مدیر و سردبیر وبسایت VGMAG

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیراحسان

چند ماهی میشه که این شکایت شروع شده و فکر کنم هنوز رای نهایی دادگاه مشخص نشده اما طبق سابقه ای که از این جور شکایت ها سراغ داریم به احتمال زیاد ، اتهامی علیه وارنر ثابت نمیشه و دلیل تسلیم شدن وارنر، مسئله ای است که شما تو پادکست اخیر هم اشاره کردید اصولا این طور شکایت ها نیاز به تیم های وکالت و خرج های زیادی داره و بازی وست ورلد عملا سودآوری خاصی نداشته و سازنده ها مطمئن شدن ، اگر درگیر روند شکایت بشن باید پول زیادی رو صرف کنن بدون اینکه بازی بتونه این هزینه… Read more »