اخبار بازی

اطلاعات جدیدی از سرویس استریم گوگل در راه است

اطلاعات جدیدی از سرویس استریم گوگل در راه است

احتمالا اسم را شنیده اید. سرویس گوگل که خوابهای زیادی برای آن دیده شده. اطلاعات جدیدی از سرویس گوگل در راه است. طبق برنامه ریزهای انجام شده Google قرار است یک Livestream دیگر در انتهای این ماه برگزار کند و اطلاعات جدیدتری از این سرویس ینگ در اختیار مخاطبین قرار بدهد. سرویسی که این روزها بسیار فراگیر شده و شاهد هستیم شرکتهای بزرگ مثل خرجهای کلانی برای سرویسهای گیمینگ خود میکنند.

وی جی مگ: لایو گوگل در تاریخ 19 آگوست یعنی 12 روز دیگر و دقیقا یک ساعت قبل از شروع مراسم لایو Geoff Keighley که برای Gamescom تداریک دیده برگزار می شود. و قرار است در آن برنامه هم از قابلیتهای صحبت شود. گوگل هنوز در مورد محتویان این و اینکه چه چیزی در Connect نشان خواهد داد صحبت نکرده. ولی طبق صحبتها همه چیز این در مورد گیم خواهد بود.

چیزی که مشخص است گوگل برای زمان لانچ سرویس نقشه های زیادی دارد و قرار است ویژگی های زیادی برای این سرویس معرفی شود.  قرار است که حدود 30 عنوان گیم برای این سرویس معرفی شود از جمله , Wolfenstein: Youngblood و بازی های دیگر. البته هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اند ولی بر اساس اعلام های قبلی گوگل این کمپانی با شرکتهای بزرگی مثل Capcom و و EA قرار داد همکاری امضا کرده است.

هنوز تاریخ عرضه دقیق این سرویس و تاریخ استفاده آن به صورت کامل اعلام نشده ولی گوگل در نظر دارد در ماه نوامبر این سرویس را با قیمت پایه 119 پوند عرضه کند. البته اطلاعات کامل و بیشتر در گیمزکام 2019 در اختیار مخاطبین قرار میگیرد.