اخبار بازی

قطع دسترسی 355 هزار گیمر متقلب به Apex Legends

قطع دسترسی 355 هزار گیمر متقلب به Apex Legends

وی جی مگ: استودیو Respawn از قطع دسترسی 355 هزار گیمر متقلب به Apex Legends داد. هم‌چنین این استودیو اعلام کرد در حال مذاکره با بوده تا مشکل کرش کردن بازی روی PC های متشکل از سخت‌افزار را حل و برطرف نماید.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی با انتشار پستی در صفحه Reddit بازی از برنامه‌های خود برای نسخه PC گفت. آن‌ها از قطع دسترسی 355 هزار گیمر متقلب به Apex Legends داده و اعلام کردند به مبارزه خود برای پاک‌سازی این نسخه از متقلب‌ها ادامه می‌دهند. آن‌ها با تقلب بسیار جدی برخورد می‌کنند و به سلامت محیط بازی برای پلیرهای Apex Legends اهمیت می‌دهند.

سازندگان در مورد مشکلات و کرش کردن بازی روی PC برخی از کاربران هم صحبت کردند. آن‌ها در حال گفتگو با برای حل این مشکل بوده و به‌زودی به‌روزرسانی جهت رفع مشکلات موجود را عرضه می‌کنند. «هفته آینده اعضای تیم به استودیو ما می‌آیند تا به مانند مشکلاتی که پیش از این برای سخت‌افزارهای Nvidia وجود داشت با همکاری آن‌ها پایداری و پرفورمنس بازی روی پلتفرم PC را افزایش دهیم. در به‌روزرسانی بعدی تعدادی از نقص‌های موجود برطرف خواهند شد اما هم‌چنان کارهای بیشتری باید صورت بگیرد.»

عنوان Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC در دسترس قرار دارد. مدتی قبل بود که تعداد پلیرهای این اثر به 50 میلیون نفر رسید.

0 0 رای ها
Article Rng
فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
arhan
عضو
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۰۸

پارگراف سوم خط دوم
غلط املایی …. مشل>>>مشکل