Top Ten

تاپ 10 قسمت 25 | بهترین بازی‌های سال 1397


مانند سال‌های گذشته برای بار دیگر به سراغ بهترین بازی‌هایی رفته‌ایم که در یک سال گذشته شمسی روانه بازار جهانی شده‌اند. آثار مختلفی که در ژانر‌های متنوعی قرار گرفته و هرکدام حرف‌های بسیاری برای گفتن داشتند. در شرایطی که اکثر توجه‌ها طی سال اخیر به God of War و Redemption 2 اختصاص پیدا کرده بود اما نباید دیگر آثار با کیفیت سال 1397 را نیز به فراموشی سپرد. همراه وی جی مگ باشید با تاپ 10 قسمت 25.

اینبار اما برخلاف گذشته در قسمت جدید آیتم تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های سال 1397 رفته‌ و به رده‌بندی آنها پرداخته‌ایم. در این میان توجه داشته باشید که رده‌بندی صورت گرفته ارتباط مستقیمی به متوسط امتیاز بازی‌های مختلف در وب متاکریتیک نداشته و انتخاب‌های صورت گرفته تنها براساس نظرات تحریریه وی جی مگ انجام شده‌اند.

در شرایطی که طی یک سال اخیر مایکروسافت تنها Forza Horizon 4 را در میان آثار انحصاری خود با کیفیت مناسبی عرضه کرد اما سونی قدرت بیشتری در این زمینه داشت و با God of War و توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. در مقابل نباید از دیگر ناشرها و سازنده‌ها نیز چشم‌پوشی کرد که توانستند بازی‌های باکیفیت مختلفی را منتشر کنند.

شاید در میان ناشرهای ثانویه Caom را بتوان به عنوان یکی از بهترین سازندگان و ناشرهای سال اخیر در نظر گرفت. با نگاهی به فهرست بهترین بازی‌های سال 1397 با دو عنوان از این ناشر ژاپنی یعنی Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 مواجه می‌شویم که هر کدام در سطح و اندازه‌های خود توانستند عملکرد خوبی را به جا بگذارند.

کمپانی Caom نه تنها توانست یکی از بهترین بازسازی‌های تاریخ را با Resident Evil 2 منتشر کند بلکه برای بار دیگر به ریشه‌های مجموعه Devil May Cry توجه کرد و موفق شد بعد از سال‌ها انتظارات طرفداران این سری را برآورده کند. همراه وی جی مگ باشید با تاپ 10 قسمت 25.


دانلود

در یوتویب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

15 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

کارتون خیلی درسته خسته نباشید.اقای طالبیان هم که نمونه س..فقط خیلی وقته نیم ساعت نرفتید..برید لطفا ما عادت کردیم.

نوید حریریان

ولی به نظر من باید god of war اول میشد درسته red dead بازی خوبیه اما god of war بهتره

هومن

دقیقا چیش بهتره ؟. رد دد یه بازی جهان بازه حداقلش بعد داستان می تونی همیشه تو بگردی. کاری که من چند ساله تو GTA می کنم. اما GOW چیه خدایی حتی به پا دارک سولز 2 هم نمیرسه

Mr.Mohamad

واقعا نمیدونم بر چه اساسی میای میگی GOD به پای دارک سولز 2 نمیرسه یا حتی Red Dead 2 بازی بهتریه. با این حرفی که زدی معلومه اصلا GOD بازی نکردی چون بعد پایان بخش داستای میتونی توی محیط بگردی مراحل جانبی بری ولی اینو نباید فراموش کرد که GOD بازی خطی هست بعد شما میای این بازی با بازی های جهان باز مثل Red dead و GTA مقایسه می کنی. خوب خیلی از بازی ها بعد پایان بخش داستانی میتونی توی محیط بازی بگردی و خیلی ها هم اینطور نیست. که این دلیل نمیشه که با بازی بدی طرف… Read more »

بی دندون

انگار نه انگار god بهترین بازی سال2018 شد

محسن چاوشی

اگر دقت کنید میبینید که گفتن تاپ تن بر پایه سلیقه شخصی تیم ویجی مگ
دلیل نمیشه چون دیگران گفتن god ماهم بگیم god
به شخصه نظرم جایزه حق اسپایدرمن بود ولی چون فقط god of war جایزه بهترین بازی سال رو برده باید روی نظر خودم سکوت کنم و بگم بله شما درست میگید

هومن

من تا ۳ به زور بازیش کردم هیچوقت هم خوشم نیمده. خواستم فقط بدونید هستن کسایی که از gow بدشون میاد
😀

Mr.Mohamad

قبلا بهترین بازی های سال توی یک آیتم ویدیو ای ویژه معرفی می کردید ولی الان توی تاپ تن معرفی کردید 🙁

محمد

بسیار عالی .
اما چرا پیشاپیش تسلیت عرض میکنید 😉
مرسی از آیتم خوشگلتون.

علی

به نظر من هم بهترین بازی Red dead بود لامصب عجب هیولایی درست کردند آدم سیر نمیشه انقدر باحال

Aryan

یوتوب رو نگاه بنگرید بد نیست تاپ ۱۰ باید زیر ۷ دقیقه باشه این زمان مخصوص تاپ ۲۰ هست.حرفه ای باشید

میثم قربانی

ممنون
چشم

نوید حریریان

تایمش خیلی هم مناسب بود

هومن

همینم سریع بود. نمیشه که فقط اسماشو بگن که

nima sa

انتخابای خوبی بود خسته نباشید