شما اینجا هستید: وی جی مگ > Top Ten > تاپ 10 قسمت 25 | بهترین بازی‌های سال 1397
Top Ten

تاپ 10 قسمت 25 | بهترین بازی‌های سال 1397


مانند سال‌های گذشته برای بار دیگر به سراغ بهترین بازی‌هایی رفته‌ایم که در یک سال گذشته شمسی روانه بازار جهانی شده‌اند. آثار مختلفی که در ژانر‌های متنوعی قرار گرفته و هرکدام حرف‌های بسیاری برای گفتن داشتند. در شرایطی که اکثر توجه‌ها طی سال اخیر به God of War و Red Dead Redemption 2 اختصاص پیدا کرده بود اما نباید دیگر آثار با کیفیت سال 1397 را نیز به فراموشی سپرد. همراه وی جی مگ باشید با تاپ 10 قسمت 25.

اینبار اما برخلاف گذشته در قسمت جدید آیتم تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های سال 1397 رفته‌ و به رده‌بندی آنها پرداخته‌ایم. در این میان توجه داشته باشید که رده‌بندی صورت گرفته ارتباط مستقیمی به متوسط امتیاز بازی‌های مختلف در وبسایت متاکریتیک نداشته و انتخاب‌های صورت گرفته تنها براساس نظرات تحریریه وی جی مگ انجام شده‌اند.

در شرایطی که طی یک سال اخیر مایکروسافت تنها Forza Horizon 4 را در میان آثار انحصاری خود با کیفیت مناسبی عرضه کرد اما سونی قدرت بیشتری در این زمینه داشت و با God of War و Spider-Man توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. در مقابل نباید از دیگر ناشرها و سازنده‌ها نیز چشم‌پوشی کرد که توانستند بازی‌های باکیفیت مختلفی را منتشر کنند.

شاید در میان ناشرهای ثانویه Capcom را بتوان به عنوان یکی از بهترین سازندگان و ناشرهای سال اخیر در نظر گرفت. با نگاهی به فهرست بهترین بازی‌های سال 1397 با دو عنوان از این ناشر ژاپنی یعنی Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 Remake مواجه می‌شویم که هر کدام در سطح و اندازه‌های خود توانستند عملکرد خوبی را به جا بگذارند.

کمپانی Capcom نه تنها توانست یکی از بهترین بازسازی‌های تاریخ را با Resident Evil 2 منتشر کند بلکه برای بار دیگر به ریشه‌های مجموعه Devil May Cry توجه کرد و موفق شد بعد از سال‌ها انتظارات طرفداران این سری را برآورده کند. همراه وی جی مگ باشید با تاپ 10 قسمت 25.


دانلود

در یوتویب تماشا کنید

0
به اشتراک بگذارید

۱۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید