Top Ten

تاپ 10 قسمت 25 | بهترین بازی‌های سال 1397


مانند سال‌های گذشته برای بار دیگر به سراغ بهترین بازی‌هایی رفته‌ایم که در یک سال گذشته شمسی روانه بازار جهانی شده‌اند. آثار مختلفی که در ژانر‌های متنوعی قرار گرفته و هرکدام حرف‌های بسیاری برای گفتن داشتند. در شرایطی که اکثر توجه‌ها طی سال اخیر به God of War و Red Dead Redemption 2 اختصاص پیدا کرده بود اما نباید دیگر آثار با کیفیت سال 1397 را نیز به فراموشی سپرد. همراه وی جی مگ باشید با تاپ 10 قسمت 25.

اینبار اما برخلاف گذشته در قسمت جدید آیتم تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های سال 1397 رفته‌ و به رده‌بندی آنها پرداخته‌ایم. در این میان توجه داشته باشید که رده‌بندی صورت گرفته ارتباط مستقیمی به متوسط امتیاز بازی‌های مختلف در وبسایت متاکریتیک نداشته و انتخاب‌های صورت گرفته تنها براساس نظرات تحریریه وی جی مگ انجام شده‌اند.

در شرایطی که طی یک سال اخیر مایکروسافت تنها Forza Horizon 4 را در میان آثار انحصاری خود با کیفیت مناسبی عرضه کرد اما سونی قدرت بیشتری در این زمینه داشت و با God of War و Spider-Man توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. در مقابل نباید از دیگر ناشرها و سازنده‌ها نیز چشم‌پوشی کرد که توانستند بازی‌های باکیفیت مختلفی را منتشر کنند.

شاید در میان ناشرهای ثانویه Capcom را بتوان به عنوان یکی از بهترین سازندگان و ناشرهای سال اخیر در نظر گرفت. با نگاهی به فهرست بهترین بازی‌های سال 1397 با دو عنوان از این ناشر ژاپنی یعنی Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 Remake مواجه می‌شویم که هر کدام در سطح و اندازه‌های خود توانستند عملکرد خوبی را به جا بگذارند.

کمپانی Capcom نه تنها توانست یکی از بهترین بازسازی‌های تاریخ را با Resident Evil 2 منتشر کند بلکه برای بار دیگر به ریشه‌های مجموعه Devil May Cry توجه کرد و موفق شد بعد از سال‌ها انتظارات طرفداران این سری را برآورده کند. همراه وی جی مگ باشید با تاپ 10 قسمت 25.


دانلود

در یوتویب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

15 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

ده + بیست =

  • دقیقا چیش بهتره ؟. رد دد یه بازی جهان بازه حداقلش بعد داستان می تونی همیشه تو بگردی. کاری که من چند ساله تو GTA می کنم. اما GOW چیه خدایی حتی به پا دارک سولز 2 هم نمیرسه

   • واقعا نمیدونم بر چه اساسی میای میگی GOD به پای دارک سولز 2 نمیرسه یا حتی Red Dead 2 بازی بهتریه.
    با این حرفی که زدی معلومه اصلا GOD بازی نکردی چون بعد پایان بخش داستای میتونی توی محیط بگردی مراحل جانبی بری ولی اینو نباید فراموش کرد که GOD بازی خطی هست بعد شما میای این بازی با بازی های جهان باز مثل Red dead و GTA مقایسه می کنی. خوب خیلی از بازی ها بعد پایان بخش داستانی میتونی توی محیط بازی بگردی و خیلی ها هم اینطور نیست. که این دلیل نمیشه که با بازی بدی طرف هستیم.
    اصلا این جور مقایسه کردن درست نیست.

   • اگر دقت کنید میبینید که گفتن تاپ تن بر پایه سلیقه شخصی تیم ویجی مگ
    دلیل نمیشه چون دیگران گفتن god ماهم بگیم god
    به شخصه نظرم جایزه حق اسپایدرمن بود ولی چون فقط god of war جایزه بهترین بازی سال رو برده باید روی نظر خودم سکوت کنم و بگم بله شما درست میگید

   • من تا ۳ به زور بازیش کردم هیچوقت هم خوشم نیمده. خواستم فقط بدونید هستن کسایی که از gow بدشون میاد
    😀