Top Ten

Top Ten Episode 6 – Best E3 2018 Moments


مدتی از پایان نمایشگاه E3 2018 می‌گذرد و هرچند پوششی کامل از این رویداد را در وی جی مگ صورت داده و در ادامه تمامی جوانب آن را نیز بررسی کردیم اما خالی از لطف نبود که به سراغ بهترین لحظات نمایشگاه بازی لس انجلس امسال نرویم. در همین راستا به سراغ Best E3 2018 Moments رفته‌ایم که نه تنها نمایش‌ها و رونمایی از بازی‌های مختلفی همچون بازی Cyberpunk 2077 یا The Last of Us Part 2 را شامل می‌شود بلکه نگاهی دارد به مهم‌ترین اتفاقاتی که در جریان این دور از نمایشگاه E3 رخ داد. پس با Top Ten Episode 6 همراه وی جی مگ باشید.

در شرایطی که بسیاری انتظار داشتند مایکروسافت ضعف ایجاد شده در زمینه انحصاری‌های کنسول Xbox One را با نمایشی مفصل پوشش دهد اما این فرایند تنها به معرفی چند بازی از قبل لو رفته همچون Gears 5 و Forza Horizon 4 خلاصه شد و بیشتر زمان کنفرانس مطبوعاتی این کمپانی به نمایش آثاری اختصاص یافت که روی پلتفرم‌های دیگر نیز منتشر می‌شوند. با این حال نباید از Cyberpunk 2077 و البته بازی Devil May Cry 5 نیز چشم‌پوشی کرد که توانستند توجه‌های بسیاری را به خود جلب کنند.

در مقابل اما سونی تکلیف خود را پیش از شروع نمایشگاه روشن کرده بود و می‌دانستیم که تمام تمرکز خود را روی نمایش چهار بازی انحصاری Spider-Man، Death Stranding، The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima‌ قرار می‌دهند. آثاری که شاید از دید کیفیت نمایش بهترین عملکرد کل E3 2018 را به خود اختصاص دادند. نهایتا نباید دیگر کمپانی‌ها همچون Square Enix، Ubisoft و EA را نیز از یاد برد که در کنار Nintendo هرکدام سهمی از Best E3 2018 Moments را به خود اختصاص داده‌اند. تمامی این شرکت‌ها کنفرانس‌هایی جداگانه را برگزار کردند اما هرکدام در زمینه خاصی دچار مشکل شده و از دید بازی‌های به نمایش درآمده یا نحوه برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود ضعف‌های مختلفی را تجربه کردند تا تمام توجه‌ها به سونی و مایکروسافت جلب شود.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ali.shayan

سلام ممنون خسته نباشید….
صدا نویز داره
میتونید برای رفع چنین مشکل هایی از پلاگین های نویز گیت تو ادیت صدا کمک بگیرید.

Daniyal Bleszinski

طالبیان یه عمق عجیبی تو چشماته.

Carlito 7

فقط last of us 2بعد از موفقیت فوق العاده عالی قسمت قبل این قسمت قراره چی بشه خیلی هیجان انگیز تریلر بازی هم که نمایش دادند همه کف کردند البته فکر کنم زمان عرضه بازی باید از الان یک میلیون تومن براش جمع و جور کنیم 😀

Ali Afr

من که خودم خیلی منتظر گیمپلی سایبرپانکم :yes: :yes:
امیدوارم چیزه خوبی از اب درومده باشه (البته اینجور که تعریفشو میکنن حتما خیلی خوب شده)
مرسی بابت تاپ تن

محمد طالبیان

همه منتظر گیم‌پلی سایبرپانک هستن 😀

Carlito 7

عالی بود مگر میشه بد باشه :inlove: :inlove:
آقا اگر میشه تاپ فایو برترین داستان بازی ها هم بذارید :no 😀