تریلر

تاریخ عرضه Last of Us 2 در آخرین تریلر آن مشخص شد


و بالاخره تکلیف یکی از پر انتظارترین بازی های نسل فعلی یعنی بازی The Last of Us 2 نیز مشخص شد. در جریان State of Play که دیشب برگزار شد تریلری از این بازی منتشر شد که در آن تاریخ عرضه آن مشخص شد. بازی اختصاصی PS4 قرار است اسفند امسال مهمان خانه های گیمرها باشد.

وی جی مگ: بازی The Last of Us II که در ادامه نسخه اول آن عرضه می شود قرار است بیست و یکم فوریه سال 2020 عرضه شود. این تاریخ برابر است با دوم اسفندماه امسال و قبل از تعطیلات عید نوروز که برای گیمرهای ی بسیار تاریخ جذابی به حساب می آید.

در این تریلر گوشه هایی از داستان بازی نیز مشخص می شود که گویا باز هم فقط با زامبی ها در این بازی روبرو نیستیم و گویا گروهی غیر زامبی و بدتر از آنها نیز در بازی حضور دارد. همچنین نمایش جوئل در آخر تریلر به عنوان یک همراه نیز احتمالا  از قابل بازی بودن وی در طول گیم پلی می دهد.

دیدن این تریلر زیبا را از دست ندهید. راستی تا بحال نسخه اول این بازی را انجام داده اید؟

در نماشا ببینید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
سهیل الماسی

من به شخصه با بازی های که توشون زامبی به هر نحوی هست نتونستم ارتباط برقرار کنم و بازی کنم ولی با وجود این که پلی استیشن ندارم هر جوری بود نسخه اول TLOU رو بازی کردم (تمام و کمال نتونستم ولی تا اونجایی که ازش لذت ببرم تونستم ) این نسخه هم حتما سعی میکنم تجربه کنم به نظر خودم از هر لحاظ شاهکاره

شهاب

حاجی پشمام
میثم نظرت در مورد تریلر پخش شده چی ؟

.MahdIGH .

من خودم خیلی عاشقشم. ولی بیایم منطقی نگاه کنیم درسته حتما داستان خفنی داره; کارگردانی شده و زیبا. ولی خداییش گیمپلیش چیز خاصی نداره ایده هایی که بازی های سوروایول دیگه داره رو پیدا کردن ولی شاید این نسخه یکم تغییر بکنه چون که بروس استرلی دیگه نیست تو استودیو(اگه اشتباه نکنم) ولی این هایپی که پشت قضیست یکم بازی رو بزرگ کرده. تو بزرگ بودن و خفن بودن و پرفکت بودن بازی هیچ حرفی نیست ولی انقدر نباید بزرگ بشه تو روایت داستان ناتی داگ همیشه عالی بود ولی (به نظر من) تو بخش گیم پلی زیاد نتونستن انقلابی… Read more »

.MahdIGH .

اولشو از آقا میثم کپی کردم:) حواسم نبود

علی نجفی

درود
اقا چه پشم هایی که دیشب ریخته نشد:دی
فقط اون لحظه که الی در کسری از ثانیه دست جوئل رو تشخیص داد!
اون حالت چهرش وای وای!!!
این عشق پدر فرزندی بینتون چقدر میتونه عمیق باشه که اینجوری تشخیصش دادی لعنتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بی دندون

Woooooow
فوق العاده بهترین خبر این چند ماه اخیر
چه شود…..