تریلر

تریلر لانچ بازی Dreams


بالاخره با تاریخ عرضه بازی Dreams رسیدیم. بازی ای از سازندگان Little Big Planet و Tear Away یعنی Media Molecule که به نظر می رسد اینبار با یک بازی بسیار جالب و عجیب تر از قبل روبرو باشیم. لانچ بازی Dreams را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

بازی Dreams دنیای متفاوتی را قرار است خلق کندو یک دنیا که در واقع این گیمرها هستند که آن را می توانند توسعه و بسط دهند. شاید بازی دریمز دریچه ی جدیدی را به روی گیمرها باز کند و شاید هم با همان ایده های کوچک LBP به صورت آپدیت شده روبرو باشیم. به هر حال تا انجام این بازی و غرق شدن در دنیای آن نظری نمی توان داد.

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

 

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

11 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
if satan was the father

اقا یه صندلی داغ برو از یکی دلمون پوسید چرا سایت های ایرانی دارن یکی یکی کم تر و کمتر میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

if satan was the father

خو صندلی داغ چی میسه پس؟ میثم یادت رفته این سایت خودت بود که فیچر محور بود و خیلیا اصن نمی دونستن پادکست و این چیزا چی هس اصن ولی الکی افتادن جلو! یه تحرکی چیزی انجام بده مث سابق . به ولا حالم گرفته هست از این سایت ها

if satan was the father

میثم دقیق میگی که LBP چه سبکی بود و کلا باید توش چکار میکردی؟ صرفا باید توش مرحله خلق میکردی یا مرحله های از پیش طراحی شده هم داشت؟ چون من اینارو با پلی 3 نرفتم. ممنون میشم مینیمال توضیح بدی
راستی تیمت چقد کم شده 🙁

if satan was the father

ای بابا…
ولی راجب یازی
پس نسخه اول و دوم هم طراحی مرحله توشون ممکن بوده اره؟
نسخه سه ش ارزش خرید داره؟ تیر اوی چطور چون اصن نمی دونستم ریمسترش هم هست برا پلی فور!

if satan was the father

پس درود بر سونی کبیر با این همه انحصاری خوشگل . رفت تو لیست خرید

پس نسخه اول و دوم هم طراحی مرحله توشون ممکن بوده اره؟

N

اگه خیلی به ساخت مرحله علاقه داری باید Super Mario Maker رو تهیه کنی.حتی Level designer ها هم از هم ازش استفاده میکنند و مسابقه طراحی هم براش برگزار میشه و به بهترین طراحی ها جایزه داده میشه.البته نسخه اول انحصاری 3Ds و نسخه دوم هم فقط برای switch عرضه شده.