شما اینجا هستید: وی جی مگ > نمایشگاه ها > GamesCom 2015 > تریلر Need For Speed در Gamescom 2015
GamesCom 2015 تریلر

تریلر Need For Speed در Gamescom 2015

سوم نوامبر 2015 روز عرضه بازی . بازی ای که به گفته EA یک ریبوت است و برگشت به ریشه های این بازی محاسبه می شود. ی از این بازی در 2015 منتشر شد و می توانید در ادامه این را مشاهده کنید. بازی   در تاریخ 12 آبان‌ماه برای کنسولهای نسل هشتم و البته PC در دسترس خواهد بود. این بازی یکی از مورد انتظار ترین بازی هایی ست که برای کنسولهای نسل هفتم عرضه نخواهد شد.

در

1080P – 31MB

از به اشتراک بگذارید :))
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

Notify of
apollo11engage
Member
apollo11engage

اصلش اینه که دو سه کیفیت رو باهم بذارید . ۱۰۸۰ و ۷۲۰ و ۴۸۰ و.. (در صورت لزوم) ولی نکته اینجاست که کیفیت بالا درخواست بالاتری داره شما اکثر سایتها رو چک کنید میبینید که درخواست کیفیت بالاتر حالا چه ۱۰۸۰ چه بالاتر از اون حتی خیلی بهتر درخواست داده شده تا کیفیت پایینتر از ۱۰۸۰ ! من خودم به شخصه روی کیفیت خیلی بیشتر وقت میذارم و حساسیت نشون میدم تا کمیت! هرچقدر هم میخواد زمان ببره مهم نیست..

alireza-vg
Member
alireza-vg

بابا انقدر ۱۰۸۰ نذارید.اولا که تفاوتش با ۷۲۰ خیلی کمه و تاثیر خاصی نداره.ثانیا نمی ارزه که چند مگابایت بیشتر دانلود کنیم و وقت بیشتری برای دانلود بذاریم تا یه تریلر همون شکلی ببینیم.هر چند که من خودم بین دیدگاه ها دیدم که ازتون درخواست کردن full hd بذارید.ولی حداقل hd یا sd هم بذارید که کسایی مثل من هم بگیرن.