تریلر

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Blair Witch


گروه بازی سازی Bloober ، سازنده بازی Blair Witch تریلری از گیم پلی این بایز را منتشر کرد که در ادامه می توانید از در وی جی مگ آن را مشاهده کنید. این بازی که فضایی ترسناک دارد ماه آینده برای Windows و XBO منتشر می شود.

این بازی در E3 2019 معرفی شد و اقتباسی از فرانچایز Blair Witch است که تاکنون 3 فیلم از آن ساخته شده و اولین ساخته آن به سال 1999 باز می گردد. فیلم فضایی ترسناک و معما گونه دارد و دوربین اول شخص این بازی نیز به ترسناک تر بودن آن بیشتر کمک می کند. برای پیشروی در این بازی از گشت و گذار در محیط ترسناک و درگیری و استفاده از محیط و قابلیتهای متعدد دیگر استفاده می شود.

همانطور که گفته شد این بازی حدود یک ماه دیگر برای Windows و XBO عرضه می شود ولی هنوز هیچ خبری از عرضه بازی برای نیست. در همین رابطه PR مرتبط با این بازی در مصاحبه ای اعلام کرده که:

ما فعلا تمرکزمان روی عرضه همزمان روی Windows و XBO است

این جمله کاملا این نکته را می رساند که احتمال عرضه این بازی روی وجود دارد و شاید برای مدت محدودی Blair Witch برای پلتفرمهای مایکروسافت به صورت اختصاصی زمانی عرضه می شود. باید منتظر ماند ولی عرضه شدن این بازی برای با توجه به جملات PR این بازی ما را شگفت زده نمیکند. همچنین فعلا این بازی روی S عرضه می شود صحبیت از عرضه روی نشده است. همراه وی جی مگ باشید با تریلر این بازی.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسین طباخ

خیلی بازی خوفیه به نظر جالب میاد اقا میثم فقط اگه میشه یه مقاله درباره بازی Darkest dungeon 2 که قراره بیاد بنویسید یکش خیلی خوب بود منتظر قسمت دومشم بازیه واقعا سختیه حتما بازیش کنید