تریلر

جدیدترین مجموعه تریلر Cyberpunk 2077 به نام Night City Wire Episode 2

بعد از تاخیرهای بسیار و چندین باره، گویا بالاخره قرار است که بازی Cyberpunk 2077 نوزدهم نوامبر یعنی بیست و هستم مهرماه منتشر شود. سازنده و ناشر این بازی یعنی CD Projekt RED  دلایل این تاخیرهای زیاد را بهینه سازی و پولیش بازی عنوان کرده اند.

در این مدت نمایشهای زیادی نیز از بازی منتشر شده که در آنها به گوشه هایی از گیم پلی بازی و یا داستان آن اشاره شده. در جدیدترین تریلرهای منتشر شده از این بازی که به صورت یک مجموعه تریلر منتشر شدند و Night City Wire 2 نام دارد، گوشه هایی از گیم پلی بازی و نحوه انتخاب سبک بازی نمایش داده شده.

همچنین در یک تریلر 5 دقیقه ای نیز پشت صحنه‌ی ساخت موسیقی این بازی به نمایش در آمده که دیدن آن خالی از لطف نیست.

هر سه تریلر منتشر شده برای این عنوان را می توانید در ادامه مشاهده کنید. همراه وی جی مگ باشید با Night City Wire 2 از بازی Cyberpunk 2077.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۱۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • چرا همه ول کردن رفتن ؟
  آخه بزرگترین سوالم اینه که چجوری ار عهده هزینه ها بر میای ؟

 • سلام آقای قربانی حالتون خوبه؟
  ببخشید میخواستم بپرسم از آقای محمد طالبیان خبری نیست ؟
  چند وقتی میشه حضور ندارن

   • آقا بخش اخبار یخورده کم کار نیست؟؟
    ما مجبوریم اخبارو از سایتای زرد ببینیم وقتی شما کم کارید

     • ایشالا همه چی درست میشه.
      شما تا همینجا با این وضعیت سایتو نگه داشتی یعنی کارت خیلی درسته.من هیچ سایتی با سواد تر و فنی تر از شما ندیدم.

 • کلن دو حالت بیشتر نداره این بازی.یا فوق العاده میشه و میزنه رو دست هر چی بازی مزخرفی که تو این دو سال اومد و مث بمب میترکونه،یا بازی بدی در میاد.حالا اینجا یه نکته هست. تا حالا خیلی از یازی ها رو بر اساس متاکریتیک واسه بازی کردن انتخاب کردیم. ولی سر این یکی نباید بر اساس نمرش جاج کنیم. چرا؟چون ما همه فکر میکم منتقدای اونور آبی همه با سوادن و عدالت رو رعایت میکنن ولی این طور نیست و خیلی از اون به اصطلاح منتقدا سهامداران خردسال و ترولای پلی استیشنن و واسه اینکه لست ۲ کم نیاره، به این بازی نمره خوبی نمیدن.الان این به اصطلاح منتقدا اومدن یه لیست دادن بهترین بازی های تارخ پلی استیشن.جالبه که لست ۲ اوله و گوست آو توشیما رتبه دوم!!!!!!!!!
  نگرانم که اکه بازی خوبی باشه، به اون چیزی که لایقشه نرسه. چندین سال روش کار شده.