تریلر

ویدئوی مراسم PS5 Live Event و معرفی کامل کنسول PS5


بالاخره Sony از کنسول رونمایی کرد. در مراسم  Live Event سونی به معرفی کامل کنسول پرداخت و با نمایش طراحی و معرفی کامل کنسول به شایعات پاسخ داد.

در این نمایش حدود 25 بازی معرفی شدند که تعدادی از آنها اختصاصی و تعدادی نیز به صورت مولتی پلتفرم هستند. بازی های از جمله Horizon Forbiden West و Resident Evil Village و .

در این نمایش که حدود یک ساعت بیست دقیقه است از سخت افزار نیز رونمایی شد و بالاخره طراحی جذاب این کنسول نمایش داده شد. یک طراحی مدرن با تمی شرقی که یادآور سامورایی هاست.

در این نمایش چیزی در مورد قیمت این کنسول ارائه نشده ولی متوجه شدیم که به صورت دیجیتال یعنی بدون دیسک درایو نیز عرضه خواهد شد. همچنین سخت افزار جانبی این کنسول مثل مدیا کنترل و هدست نیز معرفی شدند.

همراه باشید با این ایونت جذاب. برای دیدن تریلر بازیها به صورت تک تک میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
soul of cinder

من که نگفتم الان گفتم تو عمر ما شاید 20 سال دیگه میخاستم یه کم روحیه بدم خوشالتون کنم…..بقیه حرفاتون هم که نیاز به توضیح بیشتر داره من که هیچی نفهمیدم اگه بگی از هیچی خبر نداری یا احمقی که نفهمیدی بهتره اینو نگی چون یه جواب سنگین برای این حرف اماده کردم اگه بگی منم میگم

نوید حریریان

یعنی قشنگ ترین کنسول تاریخ بود.
من اصلا ادم تعصبی نیستم ولی با این نمایش فیل اسپنسر فکر کنم دو تا سکته رو رد کرد و واقعا ایکس باکس باید بزنه کوچه:))))) 😂

farnaz

اصن همینکه گفتی تعصبی نیستم مشخص شد چه نوبی هستی

نوید حریریان

باشه تو پرو فقط نمیدونم کجای دنیا گفتن افراد تعصبی پرو هستن

soul of cinder

قبلا بین خرید پیسی و پلیسیشن5 شک داشتم ولی دیگه تموم شد سونی کارو یکسره کرد الان دیگه انتخابم صصصدددددد درصد پلیسیشن 5 هست فقط و فقط به خاطر یک بازی اونم کسی نیست جز دمونسسولز ریمیک

ALI

به نظرم بهتره تا زمانی که((ما وکشورهای دوستمون میشیم ارباب دنیا)) صبر کنی.اون موقع است که میتونی برای عرضه انحصاری بازی مبارزه در خلیج عدن برای کنسول ایستگاه معرفت و سرگرمی 6 خوشحالی کنی.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x