تریلر

تماشا کنید: گیم‌پلی تریلر بازی Devil May Cry 5

وی جی مگ: جدیدترین گیم‌پلی تریلر بازی Devil May Cry 5 شخصیت محبوب این سری یعنی Dante را به صورت کامل به نمایش می‌گذارد. علاوه‌بر این شخصیت، دیگر کاراکترهای قدیمی سری مانند Trish و Lady در این تریلر جدید به تصویر کشیده می‌شوند که به لطف انجین RE Engine طراحی بصری و گرافیکی بازی و شخصیت‌ها فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

به گزارش وی جی مگ، شخصیت Dante در همان فرم آشنای خود دیده می‌شود و در گیم‌پلی بازی از ابزار‌های عجیبی هم‌چون موتورسیکلت که به تیغه دو لبه تبدیل می‌شود به عنوان سلاح استفاده می‌کند. هم‌چنین وسایل دیگری مانند Beowulf یا Ifrit را در هنگام مبارزات خود به کار می‌برد. بخش‌هایی از تریلر بازی Devil May Cry 5 نیز این شخصیت را در حالت Devil Trigger نشان می‌دهد. در انتها سرانجام سومین شخصیت قابل بازی این اثر تحت نام “V” نیز به نمایش گذاشته می‌شود که البته هم‌چنان هویت او به صورت کامل مشخص نبوده و شخصیتی کاملا جدید برای سری به شمار می‌رود.

شرکت کپکام هم‌چنین اعلام کرد بازی Devil May Cry 5 در بخش چند نفره خود از 2 الی 3 پلیر پشتیبانی می‌کند که البته این قابلیت به صورت کامل اختیاری خواهد بود. عنوان مورد انتظار Devil May Cry 5 در تاریخ 8 مارچ 2018 (17 اسفند 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی