تریلر

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Just Cause 4 برای X018

وی جی مگ: تریلر جدید بازی Just Cause 4 برای X018 منتشر شد. آخرین ساخته استودیو Avalanche Studios بی‌نظم‌ترین و هرج و مرج‌ترین عنوان از سری بازی Just Cause محسوب می‌شود. در جریان رویداد X018 که توسط مایکروسافت برگزار می‌گردید سازندگان بازی و ناشر آن یعنی Square Enix تریلری جدید را از آن به اشتراک گذاشتند.

به گزارش وی جی مگ، تریلر جدید بازی Just Cause 4 برای X018 حاوی گیم‌پلی نبوده و برخی از شخصیت‌های جدید درون خط داستانی را به نمایش می‌گذارد. این بازی که به تازگی گلد شده و مراحل ساخت و توسعه آن به پایان رسیده پلیرها را به جزایر سولیس می‌برد جایی که شخصیت اصلی آن یعنی ریکو رودریگز در تلاش است حقیقتی را از گذشته خود به هر قیمتی بفهمد. عنوان Just Cause 4 با این هدف توسعه پیدا کرده تا مرزهای موجود در ایجاد هرج و مرج در بازی‌ها را پیشرفت دهد و برای اولین هم به ساختار گیم‌پلی خود گردباد و یا طوفان پیچنده را اضافه کرده است.

نقشه Just Cause 4 هم به لطف افزوده شدن مناطق جدید هم‌چون جنگل‌های بارانی، صحرا و نواحی بیابانی و هم‌چنین مناطق کوهستانی برفی گسترش پیدا کرده است که باعث می‌شود تجربه پلیر درون محیط Open World آن با تنوع بیشتری همراه شود. عنوان Just Cause 4 در تاریخ 4 دسامبر 2018 (13 آذر 97) برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی