شما اینجا هستید: وی جی مگ > تریلر > تماشا کنید: تریلر جدید بازی Hitman 2
تریلر

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Hitman 2

وی جی مگ: با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Hitman 2، شرکت WB Games و استودیو سازنده آن یعنی IO Interactive تریلر جدید بازی Hitman 2 را به اشتراک گذاشتند.

به گزارش وی جی مگ، تریلر جدید بازی Hitman 2 تمامی تجهیزات و گجت‌هایی که مامور 47 در طول بازی از آن‌ها استفاده می‌کند را به نمایش می‌گذارد. به مانند عناوین قدیمی این مجموعه، بازی Hitman 2 نیز به شما اجازه می‌دهد دشمنان و اهداف خود را از طریق راه‌ها و روش‌های مختلفی به قتل برسانید. ویدئوی جدید نیز تعدادی از این شیوه‌های متنوع را به نمایش می‌گذارد. سلاح‌ها و نارنجک‌های مامور 47 این بار هم در دسترس او قرار دارند با این حال راه‌های مطمئن‌تر و کم سروصداتری برای از خلاص شدن از دست دشمنان وجود خواهد داشت.

عنوان Hitman 2 در تاریخ 13 نوامبر 2018 (22 آبان 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC منتشر می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات