تریلر

تماشا کنید: تریلر جدید بازی The Dark Pictures: Man of Medan

وی جی مگ: با فرا رسیدن هالووین دو شرکت Bandai Namco و Supermassive Games تریلر جدید بازی The Dark Pictures: Man of Medan عنوان ترسناک ماجراجویی داستان محور خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش وی جی مگ، این عنوان که در نمایشگاه Gamescom 2018 رونمایی و معرفی شد اولین قسمت از آنتولوژی The Dark Pictures خواهد بود. آنتولوژی به داستان‌های عموما ترسناکی گفته می‎‌شود که هر بخش یا هر قسمت آن داستان مجزایی را روایت می‌کند. اکنون تریلر جدید بازی The Dark Pictures: Man of Medan به اشتراک گذاشته شده که جزئیات بیشتری از داستان را در طول تجربه بازی نشان می‌دهد. هم‌چنین پنج شخصیت آن هم نشان داده می‌شوند که هر کدام بخشی ار این سفر را به خود اختصاص خواهند داد.

چنان‌چه عنوان Until Dawn ساخته قبلی استودیو Supermassive Games را تجربه کرده باشید می‌دانید که هر دو بازی از ساختار گیم‌پلی مشابهی پیروی کرده و روی حائز اهمیت بودن انتخاب‌ها و پیامدهای آن‌ها تاکید زیادی دارند. اگر مایل هستید تا هر پنج شخصیت بازی را نجات دهید باید سعی کنید در اتخاذ تصمیات خود جانب احتیاط را رعایت کنید. The Dark Pictures: Man of Medan در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی به جز سال 2019 نداشته و قرار است برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه شود.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی