تریلر

تماشا کنید: نمایش جلوه‌های گرافیکی Shadow of the Tomb Raider روی Xbox One X

وی جی مگ: امروز شرکت Square Enix تریلری از بازی Shadow of Tomb Raider منتشر کرده مربوط به قوی‌ترین کنسول جهان یعنی Xbox one x است. در این تریلر جلوه‌های بازی Shadow of Tomb Raider بر روی کنسول Xbox one x نشان داده می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، با توجه به تریلر منتشر شده بازی Shadow of Tomb Raider روی کنسول Xbox one x از وضوح تصویر 4K واقعی بهره می‌برد که بالاترین وضوح تصویر برای بازی کردن است. همان‌طور که انتظار می‌رفت از قابلیت HDR نیز پشتیبانی می‌شود یعنی رنگ‌های بهتری خواهیم داشت.

این بازی که در سبک اکشن ماجراجویی است، از صدای سه بعدی واقعی پشتیبانی می‌کند که برای این بازی واقعا خوب است چراکه می‌توانید همه صداها را به خوبی بشنوید مانند صدای زمزمه کردن و سوت زدن دشمنان، صدای به زمین افتادن تیرها و صدای رودخانه‌ها و آبشارها بسیار واقع‌گرایانه خواهد بود. بافت‌های بازی نیز دچار بهبود شده‌اند و بافت‌هایی خواهیم دید که شبیه به دنیای واقعی است.

یکی از بهترین‌ بازی‌ها که گرافیک خوبی دارد و امسال منتشر می‌شود بازی Shadow of Tomb Raider می‌باشد که یک عنوان AAA است یعنی به غیر از گرافیک بسیار خوب، گیم‌پلی و داستان بسیار خوبی از این بازی خواهیم دید.

بازی Shadow of Tomb Raider توسط استودیو Eidos Montreal در دست توسعه است و در تاریخ 14 سپتامبر یعنی هفته بعد برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one عرضه خواهد شد.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • آقا دیگه فقط کافیه تریلر (نحوه ی چای خوردن لارا کرافت)رو بدن بیرون
    آقا زخم شد این تومب ریدر از بس تریلر پخش کردند