تریلر

تماشا کنید: تریلر قسمت دوم The Walking Dead The Final Season

وی جی مگ: در PAX امسال استودیو Telltale Games ی از فصل آخر بازی The Waking Dead منتشر کرد که نام آن Suffer the Children است. در این ویدئو، صحنه‌ای از Clementine و Alvin Jr به نمایش در می‌آید.

به وی جی مگ، در این صحنه Clementine را می‌بینیم که از خواب بیدار می‌شود و در خواب کابوس می‌دید. در همین حال Alvin Jr را می‌بینیم که بیدار است. او به عنوان یک نوزاد وارد این مجموعه شد. در این این ویدئو بزرگ شدن او را طی این مدت می‌بینیم. توضیحات بیشتری در مورد این نمی‌دهیم و بهتر است خودتان آن را تماشا کنید.

یکی از مهم‌ترین بازی‌های استودیو Telltaleعنوان The Walking Dead است و مانند سایر عناوین این استودیو تشکیل شده از تعدادی انتخاب در بازی است که را تغییر می‌دهد. برای نمونه انتخاب پلیر می‌تواند زنده ماندن یکی از شخصیت‌ها را مشخص کند. در این قسمت از بازی مشاهده می‌کنید که روی چاقویی که A.J با خود دارد تمرکز شده و همچنین تصمیم‌های سریعی باید گرفته شود که هنوز معلوم نیست روی چه تاثیری می‌‌گذارد. در صحنه‌ای می‌توانید انتخاب کنید که A.J در اتاق بماند بخوابد و یا به او اجازه بدهید که برود و عاقبت این تصمیم‌ها نامشخص است.

 قسمت دوم بازی  The Walking Dead The Final Season هنوز منتشر نشده است ولی قرار است در همین ماه برای دارندگان Season Pass عرضه شود.


دانلود با کیفیت 1080p