داستان

داستان Red Dead Revolver

Red Dead Revolver Story

داستان بازی به دهه 1880 میلادی بر می‌گردد، وقتی Nate Harlow (نیت هارلو) و شریکش Griff (گریف) در منطقه ای به نام Bear Mountain طلا پیدا می‌کنند و برای جشن گرفتن این موضوع تصمیم می‌گیرند دو هفت‌تیر با علامت عقرب بسازند و هرکدام یکی از آن را بر دارند. همراه وی جی مگ باشید با Red Dead Revolver Story.

گریف بعد از این ماجرا توسط ارتش مکزیک دستگیر و به اعدام محکوم می‌شود. او برای رهایی از مرگ به ژنرال Diego (دیگو) نصف طلایی را که در Bear Mountain پیدا کرد پیشنهاد می‌دهد. دیگو با این پیشنهاد موافقت می‌کند ولی دست راست خودش یعنی سرهنگ Daren (درن) را برای کشتن نیت همراه او می‌فرستد. درن و دار و دستش نیت و همسرش را می‌کشند. پسر نیت یعنی Red (رد) تفنگ پدرش را بر می‌دارد و قبل از فرار درن به دست چپش شلیک می‌کند.

رد سال‌ها پس از کشته شدن والدینش به یک جایزه بگیر تبدیل می‌شود. او کارش را با یک گروه قانون شکن به رهبری فردی به نام Bloody Tom (بلادی تام) آغاز می کند. رد آنها را در شهر Widows Patch زندانی می‌کند ولی در همین زمان با حمله گروه دیگری به رهبری Ugly Chris (آگلی کریس) رو به رو می‌شود. رد و کلانتر O’Grady (اگریدی) در این حمله پیروز می‌شوند ولی کلانتر به شدت مجروح شده و باید برای زنده ماندن پیش دکتر شهر برود.

Red Dead Revolver

بعد از این که رد ، کلانتر را نجات می‌دهد و پیش دکتر می‌برد، Bartlett  (بارتلت) کلانتر Brimstone از او تقاضا می‌کند که در مقابله با چندین گردن کلفت و قاتل او را همراهی کند. این ماجرا شامل درگیری‌ با دلیجانی است که توسط Jack Swift (جک سوئیفت) هدایت می‌شود و جایزه بگیرهای دیگری در این مسیر با او درگیر می‌شوند. بعد از اینکه همه مراحل مرتبط باجایزه بگیرها تمام می شود، رد جایزه‌اش را طلب می کند، اما گریف که فرماندار شهر شده از این تقاضا سرباز می‌زند. او بعدا متوجه می شود که فردی به نام Annie Stoakes  (انی استوکس) در حال از دست دادن مزرعه اش در Bear Mountain است و از آنجایی که والدینش به دلیل همین معدن (Bear Mountain) کشته شدند، نزد انی می رود تا موضوع را با او در میان بگذارد. او بعد از این گفت و گو نزد کلانتر بارتلت می‌رود و متوجه می‌شود که دیگو و درن هنوز زنده‌اند. رد با کمک پسر عموی سرخ پوستش Shadow Wolf، به خانه دیگو حمله می کنند و درن را از پا در می‌آورد و درادامه قطار حمل کننده طلاهای دیگو را از کار می‌اندازد. بعد از یک درگیری دیگر دیگو به سختی مجروح می‌شود و به رد می گوید هر چه که بخواهد به او می‌دهد تا جانش را ببخشد ولی رد نمی پذیرد و او را از پا در می‌آورد.

در ادامه زمانی که مسابقه تیراندازی در حال برگزاری است و انی استوکس و جک سوئیفت هردو در آن حضور دارند، رد متوجه می‌شود که گریف همان ‌کسی است که والدینش را به دیگو فروخته است. گریف متوجه این موضوع می‌شود و به آقای کلی که مسئول برگزاری مسابقه است، دستور قتل رد را می‌دهد اما در مقابل رد او را نیز از پا در آورده و برای پیدا کردن گریف به عمارت او می‌رود. رد بعد از رفتن به عمارت، گریف را پیدا کرده و در یک دوئل او را از پا در می‌آورد. کلانتر که کل ماجرا باخبر می‌شود پیشنهاد مبلغی را برای کارهای رد به او می‌دهد اما رد در مقابل پول را قبول نکرده و به جای آن هفت‌تیر گریف را بر می‌دارد و می‌گوید: «این هیچ‌وقت درباره پول نبود»


داستان Red Dead Revolver

میلاد شفیعی

میلاد شفیعی