تریلر

تماشا کنید: تریلر بازی Left Alive با محوریت داستان و شخصیت‌ها

وی جی مگ: در حالی که پس از دو مراسم Gamescom و Tokyo Game Show اخباری از بازی Left Alive به گوش نمی‌رسید اکنون شرکت Square Enix تریلری جدید از آن منتشر کرده است. پیش از این جزئیات چندانی درخصوص روایت داستان به اشتراک گذاشته نشده بود اما تریلر جدید بازی Left Alive با محوریت داستان آن بوده و شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش وی جی مگ، تریلر جدید بازی Left Alive با محوریت داستان بوده و روی سه شخصیت اصلی و قابل‌بازی آن تمرکز می‌کند. شخصیت‌هایی که تمامی آن‌ها تموسط طراح بازی Metal Gear یعنی یوجی شینکاوا طراحی شده‌اند. شخصیت اول Mikhail نام داشته که یک گروهبان روتنسی بوده، شخصیت دوم به نام Olga پلیسی است که در حال تلاش بوده تا صلح و آرامش را در شهر جنگ‌زده Nova Slava برقرار کند. سومین کاراکتر نیز Leonid، یک شورشی سابق بوده که پس از محکوم شدن به جرم قتلی که مرتکب آن نشده در حال فرار است.

در حالی که خط داستانی هر شخصیت به صورت جدا از دیگری شروع می‌شود اما با پیشروی در بازی، داستان آن‌ها به یکدیگر نزدیک می‌شود. پس از آن که مشخص شد بازی Left Alive در تاریخ 28 فوریه 2019 (9 اسفند 97) در ژاپن برای PS4 و PC انتشار می‌یابد عرضه آن برای مناطق غربی هم برابر 5 مارچ 2019 (14 اسفند 97) اعلام شده است.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی