شما اینجا هستید: وی جی مگ > تریلر > تماشا کنید: تریلر Kingdom Hearts 3 با محوریت Tangled
تریلر

تماشا کنید: تریلر Kingdom Hearts 3 با محوریت Tangled

وی جی مگ: شرکت Square Enix تریلر جدیدی از Kingdom Hearts 3 با محوریت Tangled به نمایش گذاشت. عنوانی که تنها سه ماه به انتشار آن باقی مانده و پس از مدت‌ها انتظار سرانجام گیمرها فرصت تجربه آن را به دست خواهند آورد.

به گزارش وی جی مگ، ناشر و سازنده بازی در چند وقت اخیر دنیای Hercules و Twilight Town را با تریلر و اسکرین‌شات‌هایی به نمایش گذاشته بود. اکنون نوبت رسیده تا در جدیدترین نمایش بازی، دو شخصیت Rapunzel و Flynn از دنیای Tangled به شخصیت اصلی Kingdom Hearts 3 یعنی Sora در مبارزه با تعدادی دشمنان کمک نمایند. عنوان Kingdom Hearts 3 در تاریخ 29 ژانویه 2019 (9 بهمن 97) برای دو کنسول Xbox One و PS4 عرضه می‌شود.

از قراره معلوم در ژانویه 2019 در میان طیف وسیعی از بازی‌هایی که برای انتشار برنامه‌ریزی شدند شاهد برخورد دو عنوان بسیار بزرگ و مورد انتظار قدیمی خواهیم بود. اولی فستیوال برپا شده توسط شخصیت‌‌ها و دنیاهای مختلف Disny و Square Enix بوده و دیگری بازگشت نسخه بازسازی Resident Evil 2 است که در 25 ژانویه منتشر می‌گردد.


دانلود با کیفیت 1080p

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات