شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > تریلر > تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy
تریلر

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy

وی جی مگ: چیزی تا عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy باقی نمانده و کمپانی Activision به همین مناسبت تریلر زمان عرضه این بازی را منتشر کرده که در بالا مشاهده می‌کنید. بازی که در اصل به عنوان یک مجموعه شناخته می‌شود و سه قسمت ابتدایی سری Spyro را به صورت بازسازی شده همراه خود دارد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که قرار بود عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy در تاریخ 21 سپتامبر صورت بگیرد اما در آن زمان اعلام شد که تنها نسخه اول در دیسک موجود است و گیمرها باید دو بازی دیگر را دانلود کنند. این موضوع واکنش منفی بسیاری از مخاطب‌ها را به همراه داشت و نهایتا باعث شد که تاریخ عرضه بازی به 13 نوامبر تغییر کرده و اینبار هر سه بازی داخل بسته اصلی قرار گیرند.

در این تریلر جدید زمان عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy می‌توانید بخش‌هایی را از هر سه بازی بازسازی شده مشاهده کنید. در نهایت باید به این مسئله اشاره کرد که بازی Spyro Reignited Trilogy در تاریخ 13 نوامبر برای PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات